نسخه آزمایشی
توسط دانشگاه بين المللي امام رضا(ع)؛
۱۴۰۰-۰۳-۱۶
جشنواره ملي دانشجویی «ضربان انتظار» برگزار مي شود
معاونت فرهنگي و دانشجويي دانشگاه بين المللي امام رضا(ع) نخستين جشنواره ملي دانشجويي «ضربان انتظار» را در چهار محور اعتقادي، فرهنگي، سياسي و اجتماعي برگزار مي كند.

به گزارش آستان نیوز؛ نخستين جشنواره ملي دانشجويي «ضربان انتظار» به همت دانشگاه بين المللي امام رضا(ع) در پنج بخش؛ پژوهشي، هنري، ادبي، كتابخواني و فضاي مجازي تدارك ديده شده است و آيين اختتاميه و اعلام نفرات برتر همزمان با نيمه شعبان در 27 اسفند ماه 1400 برگزار مي شود.

بخش پژوهشي اين جشنواره ملي شامل ارسال مقاله و بخش هنري در رشته هاي؛ هنرهای تجسمی، عکاسی، طراحی گرافیکی (عکس نوشته،تایپوگرافی،پوستر)، پادکست و اینفوگرافیک طراحي شده است.

در بخش  ادبي علاقه مندان مي توانند در حوزه هاي؛ شعر، داستان کوتاه، دلنوشته و نثر آثار خود را به دبيرخانه جشنواره ارسال نمايند.

در بخش كتابخواني جشنواره ملي دانشجويي «ضربان انتظار»، علاقه مندان مي توانند خلاصه کتاب با موضوع مهدویت در قالب مایند مپ یا اینفوگرافیک تهيه و در بخش فضاي مجازي شركت كنندگان بايد یک حرکت و جریان اجتماعی مانند کمپین های مختلف را برگزار كنند.

عموم دانشجويان علاقه مند به شركت در بخش هاي مختلف جشنواره مي توانند تا اول اسفند ماه 1400 آثار خود را از طريق ايميل جشنواره به نشاني mahdaviat.imamreza@gmail.com  و يا پيام رسان ايتا، سروش و تلگرام با شناسه mahdaviat_imamreza@ ارسال نمايند.

در بخش های ادبی هنری و پژوهشی به نفر اول برگزيده یک میلیون و 313 هزار تومان به همراه هدیه متبرک قاب کاشی حرم رضوی به نفر دوم  7۰۰هزار تومان به همراه هدیه متبرک قاب فرش حرم رضوی و نفر سوم 5۰۰ هزار تومان به همراه قاب فرش حرم رضوی اهدا خواهد شد.

همچنين به برگزيده بخش های کتابخوانی و فضای مجازی یک میلیون و 313 هزار تومان اهدا مي شود.

همچنين به منظور توانمندسازي دانشجويان معاونت فرهنگي و دانشجويي دانشگاه بين المللي امام رضا(ع) در قالب برنامه هاي جشنواره ملي دانشجويي «ضربان انتظار» برگزاری کارگاه های توانمند سازی در زمینه های مختلف را هم در دستور كار قرار داده است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

حضور تولیت آستان قدس رضوی در مناطق محروم حاشیه شهر مشهد
تولیت آستان قدس رضوی همزمان با ایام دهه کرامت از مناطق حاشیه شهر مشهد بازدید و ضمن گفت‌وگو با ساکنان این مناطق از نزدیک…