نسخه آزمایشی
۱۴۰۰-۰۳-۱۸
آغاز طرح «بهارانه کتاب» در فروشگاه های به نشر
مدیرعامل انتشارات به نشر از آغاز طرح «بهارانه کتاب» در تمامی فروشگاه های این انتشارات در مشهد و سراسر کشور خبر داد.

حسین سعیدی در گفت و گو با آستان نیوز گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی و کمرنگ شدن کتاب در سبد خرید خانوار، «طرح بهارانه» کتاب می‌تواند مشوق مناسبی برای بهره بیشتر مردم از این محصول فرهنگی و نیز حمایت از  ناشران و کتابفروشان باشد.  

وی با اشاره به اینکه طرح بهارانه کتاب از 17 خرداد ماه در 24 شعبه کتاب به نشر با ارائه 4 هزار عنوان کتاب آغاز شده است، اظهار کرد: علاقه مندان تا 24 خرداد فرصت دارند با مراجعه به فروشگاه های کتاب آستان قدس رضوی در مشهد و سراسر کشور، تمام کتاب های عمومی، دانشگاهی و کودک و نوجوان که در بانک اطلاعاتی خانه کتاب و ادبیات ایران ثبت شده اند و مشمول طرح می شوند را با تخفیف 40 درصدی تهیه کنند.

سعیدی تصریح کرد: میزان یارانه خرید برای کتاب ها در این طرح 20 درصد است که انتشارات به نشر نیز علاوه بر یارانه تعلق گرفته، 20 درصد تخفیف بر روی عناوین منتخب در نظر می گیرد و همچنین این امکان فراهم است که همزمان مخاطبان در طرح باشگاه مشتریان CRM به نشر ثبت نام کنند و همه خریدهای آنان در CRM ثبت و از تخفیف دائمی فروشگاه های به نشر بهرمند شوند.

وی با بیان اینکه ارائه تخفیف در طرح «بهارانه کتاب» تنها برای کتاب های چاپی است و سایر محصولات فرهنگی را شامل نمی شود، ادامه داد: سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر دو میلیون ریال و سقف یارانه خرید برای هر خریدار 400هزار ریال است.

به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) با سابقه بیش از سه دهه فعالیت دارای 27 شعبه کتابفروشی در مراکز استان ها و شهرهای مهم کشور است و۲۰ فروشگاه کتاب در سطح شهر مقدس مشهد و اطراف حرم مطهر رضوی دارد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

حضور تولیت آستان قدس رضوی در مناطق محروم حاشیه شهر مشهد
تولیت آستان قدس رضوی همزمان با ایام دهه کرامت از مناطق حاشیه شهر مشهد بازدید و ضمن گفت‌وگو با ساکنان این مناطق از نزدیک…