نسخه آزمایشی
امام جمعه شهرستان قدس:
۱۴۰۰-۰۳-۲۰
نقش‌آفرینی مردم در انتخابات ۱۴۰۰ موجب پشتیبانی از نظام است
امام جمعه شهرستان قدس، در نشست مشورتی با جوانان که با حضور خادمیاران و یاوران رضوی برگزار شد گفت: نقش‌آفرینی مردم در انتخابات‌۱۴۰۰ موجب پشتیبانی از نظام اسلامی است و با انتخاب فرد اصلح باید دیوار میان فقر و فرق تخریب شود.

به گزارش آستان نیوز از تهران، نشست مشورتی جوانان با حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در ارتباط با انتخابات و نقش‌آفرینی جوانان در تحقق ایران قوی با حضور امام جمعه، خادمیاران و یاوران رضوی در بوستان حضرت ولیعصر(عج) و در جوار یادمان شهدای گمنام شهرستان قدس با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.‌

در این نشست جوانان در خصوص انتخاب کاندیدای اصلح ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر دیدگاه‌های خود را ابراز کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار با تاکید بر انتخابات ۱۴۰۰ اظهار کرد: انتخابات روز امتحان بزرگ ملت ایران بوده و چشم دوستان و دشمنان ملت ایران به سوی ۲۸ خرداد و روز تقویت انقلاب اسلامی است.

وی گفت: نقش‌آفرینی مردم در انتخابات موجب پشتیبانی از نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف و اقتدارآفرینی است و موجب ایجاد یاس و ناامیدی دشمن می‌شود.

امام جمعه شهرستان قدس افزود: مردم ایران انقلابی‌اند و شهدا و ارزش‌ها و دو امام انقلاب اسلامی را دوست دارند و ۲۸ خرداد روز ایجاد تحول از نوع انقلابی و اسلامی و اصلاح حکمرانی کشور و روز ریل‌گذاری جدید برای تشکیل دولت اسلامی و جامعه اسلامی و حرکت به سمت ظهور برای ایجاد تمدن نوین اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار بیان داشت: اخلاق‌محوری، قانون‌مداری، برنامه داشتن و توانایی تحقق وعده‌ها از جمله ویژگی‌های کاندیدای اصلح ریاست جمهوری است و در انتخابات شوراهای اسلامی نیز می‌بایست سابقه خوب، سلامت‌ کاری، توانمندی، صالح ‌بودن و رویکرد دینی، انقلابی و فرهنگی مورد توجه قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: امروز در جنگی قرار گرفته‌ایم که هر یک رأی مردم مانند شلیک یک تیر به سمت دشمن است و اگر تیر با انتخاب اصلح درست شلیک شود، مستقیم به قلب دشمن زده شده است.

امام جمعه شهرستان قدس تصریح کرد: دیوار میان فقر و فرق باید هر دو تخریب شود که این امر مهم با اقدام انقلابی و حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای محقق خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

حضور تولیت آستان قدس رضوی در مناطق محروم حاشیه شهر مشهد
تولیت آستان قدس رضوی همزمان با ایام دهه کرامت از مناطق حاشیه شهر مشهد بازدید و ضمن گفت‌وگو با ساکنان این مناطق از نزدیک…