نسخه آزمایشی
دبیر کانون های خدمت رضوی در استان کرمان:
۱۴۰۰-۰۳-۲۰
پویش «مشارکت همگانی در ملک سلیمانی» توسط خادمیاران به اجرا در می آید
دبیر کانون های خدمت رضوی در استان کرمان از اجرای پویش مشارکت همگانی در ملک سلیمانی خبر داد و هر خادمیار را لبیک گوی ندای اَینَ عَمار رهبر و مقتدای خویش حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله العالی) دانست.

سعید کاظمی پور، دبیر کانون های خدمت رضوی استان کرمان در گفتگو با آستان نیوز، از اجرای پویش مشارکت همگانی و عموم مردم در ملک سلیمانی برای شرکت در انتخابات ۲۸ خرداد ماه توسط خادمیاران رضوی خبر داد و افزود: با توجه به تاکید حضرت آیت الله  خامنه ای(مد ظله العالی) حضور پرشور مردم در پای صندوق های اخذ رای موجب امنیت و اقتدار ملی ایران اسلامی می شود و اگر این حضور به انتخابی شایسته برای آینده کشور ختم شود نور علی نور است .

وی ادامه داد‌: دشمنان این مرز و بوم با نقشه های شوم خود همواره در صدد ایجاد و تلقین فضایی توام با ناامیدی برای ملت ایران بوده و از این طریق قصد دارند حضور مردم را در انتخابات کاهش بدهند .

کاظمی پور مردم دیار کریمان را رهروان مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی خطاب و تصریح کرد: مردم شهیدپرور استان کرمان شاگردان مکتب او هستند و همچون همیشه دشمنان ایرانِ سربلند را ناکام می کنند و حضوری حداکثری در انتخابات امسال خواهند داشت .

وی در ادامه به اجرای طرح «هر خادمیار عمّار انقلاب» اشاره کرد و بیان داشت: در راستای پویش مشارکت همگانی، خادمیاران رضوی به عنوان شاگردان مکتب حاج قاسم با لبیک به ندای اَینَ عَمار رهبر و مقتدای خویش حضرت امام خامنه ای(حفظ الله تعالی)، با حضور و دعوت خود از مردم شهیدپرور دیار سلیمانی برای مشارکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد ماه و تجدید میثاق با آرمان های نظام مقدس اسلامی و سیدالشهدای جبهه مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به دنیا اثبات خواهند کرد علم این انقلاب بر زمین نخواهد ماند.

گفتنی است متن این میثاق نامه در محل گلزار شهدای شهر کرمان در جوار مرقد مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نصب شده و امضای مردم فهیم دیار کریمان پای این عهد و پیمان حک می شود .

لازم به ذکر است این پویش همگانی به طور همزمان در سرتاسر استان کرمان توسط خادمیاران رضوی در حال اجرا است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

حضور تولیت آستان قدس رضوی در مناطق محروم حاشیه شهر مشهد
تولیت آستان قدس رضوی همزمان با ایام دهه کرامت از مناطق حاشیه شهر مشهد بازدید و ضمن گفت‌وگو با ساکنان این مناطق از نزدیک…