نسخه آزمایشی
۱۴۰۰-۰۳-۲۰
آرزوی کودکان اورژانس اجتماعی با همت خادمیاران کرمانی برآورده شد
کودکان اورژانس اجتماعی کرمان، به همت خادمیاران کانون خدمت رضوی مسجد امام صادق(ع) شهرک مطهری میهمان سفره بابرکت امام رئوف شدند.

به گزارش آستان نیوز از کرمان، مسئول کانون خدمت رضوی مسجد امام صادق(ع) شهرک مطهری با اشاره به ضرورت دستگیری از مستمندان گفت: امام رضا علیه‌السلام می‌فرمایند: «خداوند در روی زمین بندگانی دارد که سعی می‌‌کنند نیازهای مردم را برآورده سازند، این گروه از افراد، روز قیامت در امان‌اند و کسی‌که مؤمنی را شاد سازد، خداوند در روز قیامت قلب او را شاد می‌سازد.»

صالحی افزود: خادمیاران امام رئوف(ع) که همواره با تأسی از سیره این امام بزرگوار در امور خیر و برآورده کردن آرزوهای نیازمندان و فقرا پیشتاز بوده‌اند، با مهمان کردن کودکان اورژانس اجتماعی کرمان به صرف پیتزا، دل این کودکان را شاد کردند.

وی تصریح کرد: همه ما می‌توانیم با اندکی انفاق و همدردی، ناجی برآورده کردن همین آرزوهای کوچک باشیم. آرزوهایی که برآورده کردنشان به سهولت امکان‌پذیر است اما می‌تواند دنیای این کودکان را عوض کند و شیرینی لبخند را بر لبانشان بنشاند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

حضور تولیت آستان قدس رضوی در مناطق محروم حاشیه شهر مشهد
تولیت آستان قدس رضوی همزمان با ایام دهه کرامت از مناطق حاشیه شهر مشهد بازدید و ضمن گفت‌وگو با ساکنان این مناطق از نزدیک…