نسخه آزمایشی
دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان جنوبی مطرح کرد؛
۱۴۰۰-۰۳-۲۰
تلاش خادمیاران خراسان جنوبی برای آزادی 8 مادر زندانی جرائم غیرعمد
دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان جنوبی گفت: از آغاز دهه کرامت تا پایان ماه صفر، زمینه آزادی ۸ مادر زندانی جرائم غیرعمد استان با همکاری خیرین و مردم فراهم می‌شود.

به گزارش آستان نیوز از خراسان جنوبی، محمدعلی ابراهیمی در جلسه شورای بزرگداشت دهه کرامت اظهار داشت: یکی از مهمترین برنامه‌های هر ساله دهه کرامت، حضور خدام بارگاه منور رضوی در استان‌ها و نقاط محروم و روستایی است.
دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه حضور خدام رضوی را در استان از ۲۹ خرداد خواهیم داشت، افزود: این خدام در شهرستان‌های شرق و شمال استان حضور پیدا خواهند کرد.
وی دیدارهای مردمی، ترویج سنت‌ عقد رضوی در تمامی شهرستان‌ها به صورت نمادین، عیادت از بیماران بستری در بیمارستان‌ها با هدف روحیه بخشی و همچنین بازدید از کارخانجات و واحدهای تولیدی و صنعتی در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی را از جمله برنامه‌های خدام رضوی در استان اعلام کرد.
ابراهیمی با تاکید بر اینکه خانواده رکن رکین جامعه است که در شرایط کنونی به امیدبخشی و پشتیبانی نیاز دارد، گفت: همزمان با ۲۱ خرداد و در آستانه میلاد حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها، ویژه برنامه‌ای برای بانوان و دختران در بیرجند برگزار می‌شود.
وی از آمادگی استان برای اعزام زوجین جوان به مشهد مقدس در صورت اعلام آمادگی آستان قدس رضوی خبر داد و افزود: در تلاش هستیم که تا پایان ماه صفر، زمینه آزادی ۸ مادر زندانی جرائم غیرعمد استان را با همکاری خیرین و مردم فراهم کنیم.
ابراهیمی تجلیل از دخترانی که به سن تکلیف رسیده‌اند را از دیگر برنامه‌های دهه کرامت اعلام کرد و یادآور شد: خادمیاران رضوی در ۱۹ کانون تخصصی و ۱۵۰ کانون محله‌ای در استان خراسان جنوبی به محرومان و مردم در بخش‌های مشاوره‌ای، سلامت، قرآنی، مددکاری، تحصیلی و... خدمات ارایه می‌دهند.
وی خاطرنشان کرد: مرحله دوم توزیع سبدهای کالا در قالب طرح سفره‌ای به وسعت ایران همزمان با دهه کرامت با اولویت بیماران صعب‌العلاج و آن‌ها که در نوبت کمیته امداد قرار گرفته‌اند انجام می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

حضور تولیت آستان قدس رضوی در مناطق محروم حاشیه شهر مشهد
تولیت آستان قدس رضوی همزمان با ایام دهه کرامت از مناطق حاشیه شهر مشهد بازدید و ضمن گفت‌وگو با ساکنان این مناطق از نزدیک…