نسخه آزمایشی
۱۴۰۰-۰۳-۲۰
بازدید نماینده آیت الله سیستانی از بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس
آیت الله طالقانی، نماینده آیت الله سیستانی در کشور دانمارک از بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی بازدید کرد.

به گزارش آستان‌نیوز، آیت‌الله طالقانی در این بازدید که صبح امروز با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد ذوالفقاری معاون بین‌الملل سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی انجام شد، ضمن حضور در بنیاد پژوهشهای اسلامی و گفتگوهای علمی با مسئولان و پژوهشگران، از نزدیک با فعالیتهای پژوهشی این مرکز آشنا شد.

آیت الله طالقانی در گفتگو با خبرنگار ما از فعالیتهای علمی و پژوهشی این مرکز اظهار شگفتی کرد و گفت: در این مرکز آثار ارزشمند قرآنی بسیاری تالیف و تدوین شده است که از میان این آثار دو اثر «التفسير البنائي للقرآن الكريم»، با موضوع علوم قرآنی و تفسیر و «المعجم فی فقه لغه القرآن و سرالبلاغه» در حوزه الفاظ، مفردات قرآن، بلاغت و اعجاز بلاغی، از آثار فاخر و ارزشمندی بشمار می‌رود که مورد توجه جهان اسلام است.

نماینده آیت الله سیستانی در کشور دانمارک تصریح کرد: مراکز علمی و فرهنگی عراق از جمله دانشگاه امام حسین(ع) این آمادگی را دارند تا با بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی همکاری‌های علمی و پژوهشی داشته باشند و ما میزبان پژوهشگران این مرکز در کشور عراق خواهیم بود.

وی خاطر نشان کرد: همچنین ما آمادگی داریم امسال برای نخستین بار در ایام دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت رضا(ع) میزبان جشن‌های زیر سایه خورشید و خادمان این بارگاه نورانی در کشور دانمارک باشیم.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

حضور تولیت آستان قدس رضوی در مناطق محروم حاشیه شهر مشهد
تولیت آستان قدس رضوی همزمان با ایام دهه کرامت از مناطق حاشیه شهر مشهد بازدید و ضمن گفت‌وگو با ساکنان این مناطق از نزدیک…