نسخه آزمایشی
به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی انجام می‌شود؛
۱۴۰۰-۰۳-۲۱
«دختران خورشید» مهمان جشن‌های دهه کرامت حرم مطهر رضوی
همزمان با ایام دهه کرامت و به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ويژه برنامه‌های دختران و بانوان رضوی  با عنوان «دختران خورشید» در ایام دهه کرامت برگزار می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، این ویژه برنامه در قالب برگزاری مراسم جشن با حضور خادمياران نوجوان و دختران رأی اولی با خلق آثار هنری اعم از خطاطي، نقاشي، تذهيب و ... تدارک دیده شده است.
21 خرداد ماه همزمان با نخستین روز از ایام دهه کرامت و سالروز میلاد کریمه اهل بیت(ع) حضرت معصومه(س)، مراسم گلباران و عرض ارادت دختران و بانوان تمدن ساز به ساحت مقدس امام رضا(ع) از ساعت 17 در صحن پیامبر اعظم(ص) برگزار می‌شود.
«دختر تمدن ساز» ویژه مادران و دختران نیز از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده این معاونت است که 24 خرداد از ساعت 18 در مدرسه خیرات خان تدارک دیده شده است.
همچنین «گلدسته‌های حرم» با حضور گروه سرود دختران، محفل شعر «رضای معصومه» با محوریت گرامیداشت چهلم شهدای مدرسه سیدالشهدای کابل، محفل شعر«صحن بهشت» با حضور شعرای انجمن ادبی شعر گوهرشاد از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده ویژه دختران و بانوان است که به ترتیب 27، 28 و 30 خرداد از ساعت 18 در مدرسه خیرات خان برگزار می شود.
ویژه برنامه «نقش ارادت» با محوریت گرامیداشت سالروز شهادت دکتر چمران و شهدای مقاومت، با حضور بانوان هنرمند، جشن‌های «در سایه سار رضوان» در ایام دهه کرامت رضوی ویژه عموم زائران و ویژه برنامه «شکرانه خدمت» با حضور 200 نفر از خادمیاران حوزه معاونت تبلیغات اسلامی نیز از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده ویژه این ایام است که در مدرسه خیرات خان اجرا خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

حضور تولیت آستان قدس رضوی در مناطق محروم حاشیه شهر مشهد
تولیت آستان قدس رضوی همزمان با ایام دهه کرامت از مناطق حاشیه شهر مشهد بازدید و ضمن گفت‌وگو با ساکنان این مناطق از نزدیک…