نسخه آزمایشی
به مناسبت دهه کرامت صورت گرفت؛
۱۴۰۰-۰۳-۲۱
بازدید جمعی از خادمان حرم رضوی از خیریه گلستان علی(ع)
در آستانه ولادت حضرت معصومه (س) و دهه کرامت جمعی از دربانان کشیک پنجم حرم مطهر رضوی از خیریه گلستان علی (ع) بازدید کردند.

به گزارش آستان نیوز، در این مراسم که ظهر امروز 21 خرداد ماه انجام گرفت، مجتبی شادلو معاون کشیک پنجم حرم مطهر رضوی ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر گفت: دهه کرامت که با ولادت حضرت معصومه (س) آغاز و با ولادت امام رضا (ع) به پایان می رسد ایام پربرکتی است که طبق روال هر سال، خادمان حرم رضوی با اقشار مختلف دیدار و این ایام را به آنها تبریک می گویند. 
وی افزود: همه ساله در این ایام از خادمان حرم مطهر به مناطق مختلف کشور و حتی کشورهای همسایه اعزام می شوند تا ضمن عرض تبریک و یادآوری ایام، هدایایی را به میزبانان تقدیم کنند.
شادلو با بیان اینکه دربانان کشیک پنجم در سال گذشته، ١٨ مورد بازدید داشتند افزود: در سال گذشته از مکان هایی مثل آتش نشانی و بهزیستی و با اقشاری مثل پاکبانان و پارکبانان و... بازدید داشتیم و امسال هم این بازدید ها در طول دهه کرامت انجام خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

حضور تولیت آستان قدس رضوی در مناطق محروم حاشیه شهر مشهد
تولیت آستان قدس رضوی همزمان با ایام دهه کرامت از مناطق حاشیه شهر مشهد بازدید و ضمن گفت‌وگو با ساکنان این مناطق از نزدیک…