نسخه آزمایشی
با هدف ترویج ازدواج آسان
۱۴۰۰-۰۳-۲۱
پویش «مثل بهترین‌ها» توسط بنیاد کرامت رضوی آغاز شد
ثبت‌نام در پویش «مثل بهترین‌ها» با هدف ترویج فرهنگ ازدواج ساده و بهنگام از سوی مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی آغازشد.

به گزارش آستان نیوز، یکی از مهمترین اهداف طرح‌های مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی، ترویج سنت نبوی ازدواج و تشکیل خانواده است. این مجموعه در قالب پویشی تازه‌ای با عنوان «مثل بهترین‌ها» بر آن شده تا ملهم از فرهنگ اصیل اسلامی و الگوی خانواده حضرت علی(ع) و فاطمه(س)، ازدواج ساده و بهنگام را بین زوجین جوان ترویج کند.

محورهای در نظر گرفته شده برای این پویش اجتماعی شامل مراسم عروسی ساده، مهریه زیر 14 سکه، سن ازدواج زیر 25 سال و جهیزیه ساده هستند.   

زوجین جوان علاقه‌مند به شرکت در این پویش می‌توانند در قالب محورهای مذکور با مراجعه به تارنمای این مرکز به نشانی banovan.razavi.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. 

شایان ذکر است، برای مشارکت کنندگان در طرح، جوایز ارزشمندی از جمله 88 سفر زیارتی به مشهد مقدس با اسکان دو روزه و 88 بسته متبرک و آموزشی و فرهنگی در نظر گرفته شده است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

حضور تولیت آستان قدس رضوی در مناطق محروم حاشیه شهر مشهد
تولیت آستان قدس رضوی همزمان با ایام دهه کرامت از مناطق حاشیه شهر مشهد بازدید و ضمن گفت‌وگو با ساکنان این مناطق از نزدیک…