۱۴۰۰-۰۴-۰۶

۳۰۰ برنامه با حضور خدام حرم رضوی در استان بوشهر برگزار شد

دبیر ستاد زیر سایه خورشید استان بوشهر از برگزاری بیش از ۳۰۰ برنامه در شهرها و روستاهای این استان در دهه کرامت با حضور خدام حرم رضوی خبر داد.

به گزارش آستان نیوز، اکبر قائدی با بیان اینکه تلاش گروه‌های جهادی در برنامه‌های دهه کرامت و مشارکت با خدام حرم رضوی ستودنی است، گفت: در برنامه توزیع بسته معیشتی در عالیشهر بوشهر، همکاری گروه جهادی شهید ضرغام درخشان و کانون خدمت رضوی خورشید طوس عالیشهر بوشهر ستودنی بوده است.

وی با اشاره به توزیع بسته معیشتی بین نیازمندان به مناسبت دهه کرامت تصریح کرد: با همکاری گروه‌های جهادی، بسته‌های معیشتی شامل مرغ، رب، برنج، حبوبات و دیگر مواد غذایی تهیه و در روز میلاد امام رضا علیه‌السلام بین نیازمندان در نقاط مختلف توزیع شد.

دبیر ستاد زیر سایه خورشید استان بوشهر ادامه داد: همچنین با حضور خدام حرم رضوی مراسم ویژه‌ای در کنگان برگزار شد.

 

آزادی زندانیان تا رهایی از قصاص
وی تجلیل از خانواده معظم شهدا و جانبازان، غبارروبی گلزار شهدا و جشن زیر سایه خورشید را از جمله مهمترین برنامه‌های صورت گرفته در مدت حضور کاروان زیرسایه خورشید دانست و تصریح کرد: با حضور خدام حرم رضوی برنامه ویژه اجتماعی، فرهنگی، هنری، رسیدگی به نیازمندان و توجه به حل مشکلات مردم برگزار شد.

قائدی ادامه داد: در این راستا علاوه بر آزادی تعدادی از زندانیان جرایم غیر عمد به واسطه گذشت شاکیان، به برکت حضور خادمان حرم امام رضا(ع) اولیای دم در شهرستان دشتستان از قصاص گذشتند.

وی دلجویی و عیادت از بیماران و قدردانی از کادر درمان و پرستاری را در مراکز درمانی، بخشی دیگر از این برنامه‌ها عنوان کرد و گفت: به اهتزاز در آمدن پرچم متبرک حرم امام رضا(ع) بر فراز امام‌زاده‌ها، تجلیل از پاسداران و خدمتگزاران در بخش‌های مختلف، سرکشی از خانواده معظم شهدا، جانبازان و مددجویان بهزیستی و کمیته امداد از دیگر برنامه خادمان حرم رضوی به مناسبت دهه کرامت در استان بوشهر بود که مورد توجه همگان قرار گرفت.

قائدی ادامه داد: همچنین همزمان با سالروز ولادت امام رضا(ع) با تلاش کانون خدمت رضوی و مردم ولایتمدار استان، بسته‌های گوشت گرم قرمز و سفید، بین نیازمندان شهرها و روستاها توزیع شد.

دبیر ستاد زیر سایه خورشید استان بوشهر تاکید کرد: این برنامه به مناسبت دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا(ع) در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار شده است.استقبال بی نظیر از خدام رضوی
محمد سراوانی؛ مسئول کاروان زیرسایه خورشید استان بوشهر نیز ضمن تقدیر از اقشار مختلف مردم در استقبال از خدام رضوی گفت: یکی از برنامه‌های خدام حرم امام رضا(ع)، حضور در مناطق محروم و دورافتاده بوده که با استقبال بی‌نظیر مردم مواجه شدند.

وی ادامه داد: از لحظه ورود کاروان خدام رضوی به استان بوشهر و فرودگاه و همچنین تمام شهرستان‌ها، بخش‌ها، شهرها و روستاها و مناطقی که خدام رضوی حضور پیدا کردند، مورد استقبال گرم و پرشور و کم‌نظیر قشرهای مختلف مردم قرار گرفتند.

مسئول کاروان زیرسایه خورشید استان بوشهر افزود: مردم این استان عاشق و دلداده ائمه طهارت (ع) هستند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

پخش زنده حرم مطهر