۱۴۰۰-۰۶-۲۰

احسان رضوی به سیستان و بلوچستان رسید

بانوان خادمیار رضوی مسجد ابوذر غفاری زاهدان با تهیه و توزیع ۵٠ بسته غذایی معیشتی به یاری خانواده‌های نیازمند آسیب دیده از ویروس کرونا شتافتند.

به گزارش آستان نیوز از سیستان بلوچستان فریبا خوبانی، مسؤل کانون محله ای بانوان و خانواده خدمت رضوی در مسجد ابوذر غفاری بیان کرد: با همکاری خیرین خیریه کوثر و خواهران خادمیاران رضوی مسجد ابوذر ۵۰ بسته غذایی معیشتی شامل برنج ایرانی، گوشت گوسفند، روغن، رب، ماکارونی و حبوبات جهت خانواده های شناسایی شده درگیر ویروس کرونا در حاشیه شهر زاهدان محلات ابوذر غفاری، ولی عصر و سیستان تهیه و توزیع شد. 

وی افزود: بسته‌های غذایی معیشتی بیش از ٨۵ میلیون ریال هزینه در بر داشته است که از محل جمع آوری وجوه نقدی خیرین، نیکوکاران و خواهران خادمیار رضوی شهر زاهدان تأمین شده است.

خوبانی کمک به همشهریان را از وظایف ذاتی خادمیاران رضوی دانست و گفت: در راستای کمک به خانواده های نیازمند درگیر بیماری کرونایی، خانواده ها ابتدا توسط تیم های معین، شناسایی شده و سپس بنا بر شرح وضعیت بیماران با مراجعه حضوری توسط پزشک طب سنتی این عزیزان ویزیت رایگان می‌شوند و از خدمات یک هفته‌ای خادمیاران بهره مند خواهند شد. 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

امروز دشمن شناسی یک ضرورت برای جامعه جهانی اسلامی
تولیت آستان قدس رضوی با تاکید بر اهمیت اعلام هفته وحدت، آن را از ابتکارات حضرت امام(ره) برای جلوگیری از سوء استفاده…

پخش زنده حرم مطهر