۱۴۰۰-۰۶-۲۴

سرکشی خادمیاران منطقه ١٤ تهران از نیازمندان

مسئول کانون عمومی منطقه ١٤ تهران از کمک‌رسانی و سرکشی خادمیاران رضوی از خانواده‌ های کم ‌برخوردار خبر داد.

به گزارش آستان نیوز  از تهران، میرعبدالحق مسئول کانون عمومی منطقه ١٤ تهران با اشاره بر ضرورت کمک به نیازمندان گفت: یکی از کارهای مهمی که بسیار مورد تأکید خدا و رسول گرامی اسلام(ص) و ائمّه معصومین(ع) است مسئله ی برآوردن حاجات نیازمندان و گره گشایی از زندگی آنها است. کمک به نیازمندان بزرگترین ارزش سیره علوی است و توجه ائمه اطهار علیهم السلام به ویژه امیرالمومنین به موضوع رسیدگی به وضعیت زندگی افراد گرفتار و دردمند وظیفه سنگینی بر دوش ما به عنوان خادمیار رضوی نهاده است.

وی ادامه داد: یکی از مصادیق کانون عمومی خدمت رضوی، سرکشی از نیازمندان و رفع نیازهای آنان می باشد. در همین راستا خادمیاران کانون عمومی منطقه ١٤ پس از شناسایی خانواده های نیازمند منطقه و صحت سنجی، خود را ملزم به رفع نیازهای آنان و خدمت رسانی به این خانواده ها می دانند.

میرعبدالحق اظهار داشت: این هفته به همراه تعدادی از خادمیاران خانم و آقای کانون عمومی به دیدار سه خانواده نیازمند شناسایی شده رفتیم و مهمان امام رضایی این خانه ها شدیم. در این دیدارها ضمن گفتگو با خانواده ها و دریافت نیازهای آن ها، تعدادی بسته ارزاق شامل برنج، ماکارونی، چای، روغن، رب، عدس، لوبیا، سویا، قند، شکر، پنیر، خرما و مواد شوینده به همراه گوشت و مرغ گرم خدمت این خانواده ها تقدیم شد.

مسئول کانون عمومی دارالمونین تهران در ادامه گفت: همچنین در جهت اجرای پویش مدافع سلامت ٢، خادمیاران این کانون ٣ بیمار نیازمند شناسایی شده را جهت درمان همراهی کردند. خادمیاران تمام هزینه های درمانی این سه بیمار اعم از هزینه ویزیت پزشک، درمان و دارو را به صورت کامل پرداخت کردند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

همدلی تولیت آستان قدس رضوی با جاماندگان پیاده‌روی اربعین
با توجه به شرایط کرونایی و عدم امکان حضور پرشور زائران و دلدادگان حسینی در اجتماع اربعین حسینی، تولیت آستان قدس رضوی…

پخش زنده حرم مطهر