۱۴۰۰-۱۰-۲۴

توزیع آرد رایگان در مناطق محروم اصفهان به همت خادمیاران

خادمیاران دفتر خادمیاران رضوی فریدونشهر اصفهان با توزیع آرد در دهستان‌های پشتکوه و پیشکوه این شهرستان به یاری مردم روستاهای این مناطق محروم شتافتند.

مسئول دفتر خادمیاران رضوی شهرستان فریدونشهر در گفتگو با آستان نیوز از اصفهان گفت: این دفتر به‌ منظور کاهش بار مشکلات اقتصادی از دوش ساکنان مناطق محروم فریدونشهر، اقدام به توزیع آرد رایگان در منطقه پشتکوه و پیشکوه این شهرستان کرده است.

حجت‌الاسلام محمد طاهری افزود: مشکلات اقتصادی کشور به‌ویژه در سال‌های اخیر و به‌ صورت خاص‌تر با همه‌گیری کرونا سبب وارد آمدن فشار اقتصادی بیشتر به اقشار کم‌درآمدتر شده است که بخشی از این مشکلات در عدم توان تهیه قوت مردم مناطق محروم نمود پیدا کرده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این، میزان سهمیه آرد یارانه‌ای در نظر گرفته‌ شده توسط دولت برای مردم مناطق محروم فریدونشهر که قوت زندگی ایشان آرد است، جوابگوی نیاز آن‌ها نبوده و همین امر خیران را مجاب کرده است با محوریت دفتر خادمیاران رضوی در جهت رفع این نیاز، به یاری مردم محروم این مناطق بشتابند.

حجت‌الاسلام طاهری با اشاره به تهیه و توزیع آرد رایگان در مناطق روستایی فریدونشهر، اظهار کرد: تاکنون چندین روستای این شهرستان از این خدمت‌رسانی بهره‌مند شده‌اند که در آخرین مورد روستای «خشک آبخور» تحت پوشش این خدمت قرار گرفت و قصد داریم با تأمین آرد بیشتر این خدمت را در همه روستاهای دهستان‌های پیشکوه و پشتکوه فریدونشهر ارائه کنیم.

وی از خیران علاقه مند به فعالیت در این حوزه دعوت کرد با تماس با دفتر خادمیاران رضوی فریدونشهر، در این امر خیر مشارکت داشته باشند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

تولیت آستان قدس رضوی با خانواده معظم شهدا دیدار کرد
تولیت آستان قدس رضوی همزمان با شب رحلت حضرت ام‌البنین(س) و سالروز تکریم مادران و همسران شهدا، با خانواده‌های معظم…

پخش زنده حرم مطهر