در آستانه روز تکریم مقام مادران و همسران شهدا،
۱۴۰۰-۱۰-۲۵

تولیت آستان قدس رضوی با خانواده معظم شهدا دیدار کرد

تولیت آستان قدس رضوی همزمان با شب رحلت حضرت ام‌البنین(س) و سالروز تکریم مادران و همسران شهدا، با خانواده‌های معظم شهیدان موسوی و نظری دیدار کرد.

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی شامگاه شنبه 25 دی ماه در منازل شهیدان «سیدمحمد، سیدطاهر و سید علیرضا موسوی» و شهیدان «محمد‌مهدی، عزیزالله، حمید و محمدتقی نظری» حضور یافت و با خانواده‎های معظم آنها دیدار و گفت‌وگو کرد.
تولیت آستان قدس رضوی در این دیدارها ضمن تسلیت فرارسیدن سالروز رحلت حضرت ام‌البنین (س) و گرامیداشت روز تکریم مادران و همسران شهدا؛ صبر، استقامت و فداکاری همسران، مادران و خانواده شهدا را ستود و ابراز کرد: ایمان و اعتقاد شهدا و خانواده‌های معظم آنها مایه غبطه است و انسان در برابر عظمت‌ روحیه آنها احساس شرمندگی می‌کند.
وی عزت و اقتدار ایران اسلامی را مرهون خون شهیدان و صبر خانواده شهدا دانست و عنوان کرد: تاریخ پرشکوه ایران اسلامی به ایثار، اخلاص و رشادت‌های شهدا مزین است و خانواده شهدا پشتوانه‌ معنوی کشور هستند.
حجت الاسلام والمسلمین مروی با بیان اینکه شهدا پرورش یافته دامان پاک مادرانی پارسا و متدین هستند، ابراز کرد: زنده نگهداشتن نام و یاد شهدا برافراشتن پرچم ایثار، رشادت و ایمان در کشور است.
 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

پخش زنده حرم مطهر