۱۴۰۱-۰۲-۱۶

گلریزان ورزشکاران و اهالی رسانه برای افزایش سرانه ورزشی 8 روستای محروم

با میزبانی آستان قدس رضوی و به همت جمعی از خیران، ورزشکاران و اهالی رسانه، جشن گلریزان برای تامین تجهیزات ورزشی 8 روستا برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز، همزمان با بازی پایانی مسابقات جام رسانه و مهربانی، که به قهرمانی تیم آستان قدس رضوی انجامید، ورزشکاران، اهالی رسانه و جمعی از نیکوکاران با برگزاری جشن گلریزان، هزینه خرید تجهیزات ورزشی برای هشت روستای محروم را تامین کردند تا سرانه ورزشی اهالی این روستاها افزایش یابد و بستری برای ارتقا نشاط و سلامتی آنها فراهم شود.
در حاشیه این مراسم، ایمان شمسایی معاون وزیر ارشاد و مدیرکل مطبوعات داخلی کشور در گفتگو با آستان نیوز به مشارکت اهالی رسانه در این کار خیرخواهانه اشاره و اظهار کرد: اصلی ترین رسالت خبرنگار و رسانه ها، اجتماعی و مردمی بودن است و در دولت سیزدهم، حمایت از رسانه های محلی سرلوحه امور است تا بتوانند شایسته تر نقش آفرینی کنند. 

مزیت حضور اهالی رسانه در عرصه‌های مختلف
شمسایی افزود: رقابت، هم افزایی، ترویج رسانه پویا و کمک به مردم از جمله مزیت های حضور رسانه ها در عرصه های مختلف است و برپایی جشن گلریزان در حاشیه برگزاری مسابقات ورزشی اهالی رسانه، یکی از مصداق‌های این نگاه و رویکرد است. وی با تقدیر از آستان قدس رضوی به خاطر پیشگام بودن در انجام مسئولیت‌های اجتماعی از جمله تامین نیازهای بهداشتی و ورزشی در نقاط محروم افزود: در زمان شیوع کرونا و دیگر بحران‌های طبیعی در کشور، آستان قدس رضوی در تهیه اقلام بهداشتی در صحنه حاضر بوده و علاوه بر آن در حمایت از ورزش همگانی و قهرمانی نیز حمایت‌های چشمگیری داشته است.

همچنین علیرضا تاج فیروز مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: مسابقات جام رسانه و مهربانی، چندین سال است که با هدف ترویج ورزش و نشاط برگزار می شود و در کنار آن انجام امور خیر نیز در دستور کار بوده است. وی افزود:  با توجه به بازدید های انجام شده از روستاهای محروم، فقدان تجهیزات ورزشی در این مناطق به عنوان یکی از مشکلات شناسایی و با پیشنهادی که ارائه شد، به همت آستان قدس رضوی و کمک خیران و اهالی رسانه، جشن گلریزان برای تجهیز ٨ روستای محروم به لوازم ورزشی برگزار شد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

پخش زنده حرم مطهر