۱۴۰۱-۰۲-۲۴

برگزاری نشست بررسی ایده های مسئولان کانون های خادمیاری منطقه 3 با محوریت دهه کرامت

جلسه هماهنگی مسئولین کانون های عمومی و تخصصی به همت خادمیاران رضوی منطقه ۳ تهران به منظور بررسی برنامه ها و ایده های مسئولین کانون‌ها ویژه بزرگداشت دهه کرامت رضوی برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز از تهران، اولین نشست ویژه برنامه های دهه کرامت با حضور سراج، مسئول کانون خدمت رضوی منطقه ۳ تهران و اسدی، جانشین منطقه ۳ خدمت رضوی و مسئولین کانون های عمومی و تخصصی خدمت رضوی منطقه ۳ استان تهران به منظور بررسی برنامه ها و ایده های مسئولین کانونها برای بزرگداشت دهه کرامت برگزار شد.
در این نشست بعد از قرائت صلوات خاصه حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، سراج؛ مسئول کانون خدمت رضوی منطقه ۳ تهران، تأکید کرد: دهه کرامت دهه فجر ماست و اهمیت بسیار زیادی دارد و برای اجرای هر چه بهتر آن باید تمام توان و امکانات را به کار گرفت.
اسدی، دبیر اجرایی برنامه دهه کرامت نیز در ادامه بر  اجرای برنامه های مربوط به دهه کرامت به عنوان یکی از مهم ترین وظایف کانون های خدمت رضوی تاکید کرد و گفت: می توان مواردی چون عیادت از بیماران، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، اردوهای جهادی یک روزه، جلسات تبلیغی و موارد بسیار دیگر را در دستور کار قرار داد.
در این جلسه ستاد دهه کرامت منطقه تشکیل و وظایف کانون‌های خدمتی برای بزرگداشت هر چه بهتر این دهه سراسر نور تعیین شد.

 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

پخش زنده حرم مطهر