۱۴۰۱-۰۲-۲۴

برگزاری میزهای خدمت مؤمنانه توسط خادمیاران رضوی درمنطقه ۳ تهران

میزهای خدمت مؤمنانه تحت پویش چهارشنبه های امام رضایی (ع) توسط خادمیاران و یاوران رضوی منطقه ۳ تهران برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز از تهران، با عنایت امام رئوف (ع) در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱، اوّلین چهارشنبه ی پویش چهارشنبه های امام رضایی (ع) با برپایی میزهای خدمت مؤمنانه در زمینه های حقوقی، سلامت( طب سنتی)، تعلیم و تربیت، مشاوره و مددکاری، اشتغال و کارآفرینی، ایثار و شهادت، علمی، فرهنگی و زیارت توسط خادمیاران و یاوران رضوی منطقه ۳ تهران برگزار شد.

در نخستین چهارشنبه برگزاری این پویش، تعداد ۳۰ خادمیار و یاور رضوی در مساجد هدایت، امام جعفر صادق (ع) و الزهرا (س)، امامزاده قاضی الصابر (ع) و حسینیه یزدی ها منطقه ۳ مشغول خدمت رسانی شدند که مورد توجه و استقبال مردم قرار گرفت و هر یک با توجه به نیاز خود مشتاقانه از خدمات میزهای رضوی بهره مند شدند.

قابل ذکر است؛ در انتها ساعت ۸ صلوات خاصّه امام رضا (ع) توسط خادمیاران کانون عمومی خدمت رضوی منطقه ۳ پخش شد و اهالی نمازگزار محله، هنگام ورود به مساجد با خدّام امام رضا (ع) با لباس فرم خدّام و چوب پر روبرو شدند که حال بسیار روحانی و امام رضایی (ع) حاکم بر فضا، دلها را روانه ی صحن و سرای امام رئوف کرد.

گفتنی است این پویش فعالیت های مؤمنانه خادمان امام رئوف (ع) در چهارشنبه های امام رضایی (ع) تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۱، ادامه خواهد داشت.

 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

پخش زنده حرم مطهر