پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی بنام آستان نیوز شامل اخبار آستان قدس رضوی،تصاویر آستان قدس رضوی و رویدادهای موقوفات امام رضا

۱۴۰۳-۰۲-۲۵

ضامن آهو، ضامن زندانی محکوم به قصاص از پای چوبه‌ دار شد

همزمان با دهه کرامت و با حضور کاروان زیر سایه خورشید در زندان مرکزی قزوین، هموطن محکوم به قصاص به حرمت امام رضا (ع) از پای چوبه دار نجات یافت.

به گزارش آستان نیوز از قزوین؛ مرد 56 ساله اهل قزوین که در پی یک درگیری اقدام به قتل فردی کرده بود در روز اجرای حکم، ضامن آهو به یاری او آمد و با ضمانتش از دار مجازات نجات یافت.
کاروان زیر سایه خورشید با حضور خادمین حرم مطهر به محض اطلاع از اجرای حکم محکوم به اعدام از ساعت ۵ بامداد در زندان مرکزی حضور پیدا کردند.
به یمن پرچم سراسر نور بارگاه نورانی حضرت ثامن الحجج، اولیای دم به عنایت حضرت رضا (ع) از قصاص خود چشم‌پوشی کردند و به واسطه‌ خوان کرامت امام رئوف، این زندانی محکوم به قصاص پس از ۴ سال از دار مجازات نجات پیدا کرد.
جشن‌های مردمی معنوی «زیرسایه خورشید» همزمان با دهه کرامت برای هفدهمین سال توسط آستان قدس رضوی و با حضور ۳۳۰ خادم در قالب ۹۵ کاروان رضوی در بیش از 2 هزار نقطه داخل کشور و ۱۸ کشور دنیا با شعار «با شما سربلندیم» در حال برگزاری است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

تسهیل هرچه بیشتر شرایط زیارت آسان جانبازان در دستور کار قرار گیرد
تولیت آستان قدس رضوی با صدور دستوراتی به مسئولان حرم مطهر رضوی، نسبت به تسهیل هرچه بیشتر شرایط زیارت راحت جانبازان در…

تلویزیون اینترنتی