پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی بنام آستان نیوز شامل اخبار آستان قدس رضوی،تصاویر آستان قدس رضوی و رویدادهای موقوفات امام رضا

۱۴۰۳-۰۲-۲۶

معاون رئیس جمهور از غرفه انتشارات به‌نشر در نمایشگاه کتاب بازدید کرد

 دکتر سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از غرفه کتاب‌های انتشارات آستان قدس رضوی در سی و پنجمین نمایشگاه کتاب تهران بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت‌های انتشارات به‌نشـر در بخش عمومی و کودک و نوجوان قرار گرفت.  

‌به گزارش آستان‌نیوز، سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت با حضور پرشور حوزه کتاب و نشر آستان قدس رضوی برپا شده است. در این نمایشگاه انتشارات به‌نشرهمچون سال‌های گذشته با همراهی بنیاد پژوهش‌های اسلامی، دانشگاه علوم اسلامی رضوی، دانشگاه امام رضا(ع) و موسسه جوانان آستان قدس رضوی حضور دارد.

‌‌ غرفه کتاب‌های عمومی به‌نشر در شبستان اصلی ، سالن ۱ راهرو ۲۶  نبش درب ۸۸ قرار دارد و در آن ۳۴۵ عنوان کتاب در موضوعات سبک زندگی ایرانی اسلامی، ارزش‌های نظام ولایی و گفتمان انقلاب اسلامی عرضه شده است.

غرفه کتاب‌های کودک و نوجوان انتشارات به‌نشر نیز با ارائه ۴۳۷ عنوان کودک در سالن ناشران کودک و نوجوان راهرو۱، غرفه شماره۱میزبان حضور کودکان در نمایشگاه کتاب است. ‌

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

مرکز «بشری»؛ در راستای فرمایشات رهبری برای کمک به زوجین نابارور و جوانی جمعیت احداث شد
تولیت آستان قدس رضوی احداث بزرگترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور «بشری» در بیمارستان رضوی را اقدامی در راستای عمل به…

تلویزیون اینترنتی