حسین باغگلی:

جشنواره خورشید ولایت برای خادمیاران رضوی کشور برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۵:۰۰
مدیرعامل بنیاد فرهنگی رضوی گفت: جشنواره خورشید ولایت ویژه خادمیاران نوجوان برای فعالیت اثر گذاری نوجوانان به صورت استانی با سبکی جدید برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار آستان نیوز، حسین باغگلی مدیرعامل بنیاد فرهنگی رضوی پنج‌شنبه‌شب در دومین روز از نشست مدیران مراکز امور خادمین و استان‌های آستان قدس رضوی با مسئولان کانون‌های فرهنگی خادمیاری رضوی سراسر کشور که در مجتمع دانشجویی امام رضا (ع) برگزار شد اظهار کرد: با توجه به محدودیت ساختمانی مدارس امام رضا(ع) تصمیم بر این شد با وضعیت موجود الگویی تربیتی مبتنی بر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را طراحی کنیم و این مدل گسترش پیدا کند تا فضایی برای توسعه خدمات تربیتی در جامعه فراهم شود.
وی ادامه داد: تجربه الگوهای آموزشی و تربیتی مدارس امام رضا(ع) قابل ارائه به دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان ها است. دفاتر نمایندگی استان ها می توانند ظرفیت های خدمت خادمیاران تعلیم و تربیت را شناسایی کنند و خادمیاران مرتبط را اعزام نمایند.
باغگلی تاکید کرد: در حوزه خادمیارای نوجوانان، در حوزه تولید محصولات فرهنگی و توزیع نذری میان زائران تجربه خوبی کسب شده است. جشنواره خورشید ولایت ویژه خادمیاران نوجوان برای فعالیت اثر گذاری نوجوانان به صورت استانی با سبکی جدید برگزار می شود.
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید