در شش ماه نخست سال جاری،

29 گروه جهادگر رضوی به مناطق محروم آذربایجان غربی اعزام شدند

۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۱:۵۲
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان آذربایجان غربی از اعزام 29 گروه جهادگر رضوی به مناطق محروم این استان در شش ماه نخست سال جاری خبر داد.
حجت الاسلام والمسلمین محمد مختارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، محرومیت زدایی و کمک به محرومان و نیازمندان را از رسالت‌ها و اهداف مهم دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان آذربایجان غربی دانست و گفت: در شش ماه نخست سال جاری 29 گروه جهادگر رضوی با هدف رفع محرومیت‌زدایی و کمک به نیازمندان به مناطق محروم و کم‌برخوردار این استان اعزام شدند.
وی تصریح کرد: خادمیاران سلامت رضوی در قالب گروه‌های جهادی با حضور در مناطق محروم چهاردولی و شاهین‌دژ و همچنین مناطق محروم و حاشیه شهر ارومیه، به 4 هزار و 330 بیمار خدمات رایگان درمانی ارائه کردند.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان آذربایجان غربی ادامه داد: خادمیاران رضوی همچنین در زمینه تعمیر، مرمت، بازسازی، ساخت و احداث منازل محرومان و نیازمندان نیز خدمات بسیاری را ارائه کردند.
وی فراهم کردن زمینه تشرف زائران محروم به مشهدالرضا(ع) را یکی دیگر از وظایف دفاتر نمایندگی برشمرد و خاطرنشان کرد: در نیمه نخست سال جاری 285 نفر از محرومان شناسایی و در قالب 15 کاروان زیارتی به پابوسی حضرت رضا(ع) اعزام شدند.
مختارزاده ادامه داد: همچنین در شش ماهه ابتدای سال 97، 3 هزار و 856 سبد غذایی به ارزش هر بسته یک میلیون و 100 هزار ریال با مشارکت خیران و نیکوکاران جمع‌آوری و بین خانواده‌های نیازمند استان به ویژه دهستان‌های هدف آستان قدس رضوی توزیع شد.
وی افزود: همزمان با فرا رسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس نیز 743 بسته لوازم التحریر تهیه و بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد، ارزش ریالی هر یک از این ‌های بسته لوازم التحریر یک میلیون و 550 هزار ریال برآورد شده است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید