حسین سعیدی:

تولید محصولات فرهنگی «خادمیاران رضوی» توسط موسسه به نشر صورت می‌گیرد

۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۱
مدیرعامل موسسه به‌نشر گفت: طرح توسعه فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌ها مبنای همکاری موسسه به‌نشر با دفاتر نمایندگی استان‌ها قرارگرفته که از نحوه عرضه محصولات تا فرآیندهای مالی و سایر موارد مرتبط با گردش کار را شامل می‌شود.
به گزارش خبرنگار آستان نیوز، حسین سعیدی مدیرعامل موسسه به‌نشر پنج‌شنبه‌شب در دومین روز از نشست مدیران مراکز امور خادمین و استان‌های آستان قدس رضوی با مسئولان کانون‌های فرهنگی خادمیاری رضوی سراسر کشور که در مجتمع دانشجویی امام رضا (ع) برگزار شد اظهار کرد: بخش تولید محصولات فرهنگی «خادمیاران رضوی» به موسسه به‌نشر واگذارشده و این موسسه توانسته است 30 کانون خادمیاری برای عرضه این محصولات فرهنگی در استان‌های مختلف کشور را راه‌اندازی کند.
وی افزود: طرح توسعه فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌ها مبنای همکاری به‌نشر با دفاتر نمایندگی استان‌ها قرارگرفته که از نحوه عرصه عرضه محصولات تا فرآیندهای مالی و سایر موارد مرتبط با گردش کار را شامل می‌شود.
سعیدی بیان کرد: موضوعات ارسال‌شده از سوی دفاتر نمایندگی استان‌ها که به موسسه به‌نشر ارسال می‌شود بر اساس اولویت‌ها و سرفصل‌های مشخص ارزیابی می‌شود.
مدیرعامل موسسه به‌نشر افزود: با توجه به تجربه فروشگاه سوغات زائر در حوزه تولید محصولات فرهنگی، برای گسترش این فروشگاه، کارگاه‌هایی در استان‌های کشور راه‌اندازی می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: برای ارائه تخفیف به زائران استان‌های مختلف برنامه‌ریزی‌های لازم صورت خواهد پذیرفت و نتایج آن به دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی به استان‌ها ارسال می شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود