در حاشیه راهپیمایی فجر چهلم انقلاب توسط خادمیاران رضوی صورت گرفت؛

برپایی غرفه فرهنگی، تبلیغی «۴۰چراغ انقلاب اسلامی» در شهرستان قم

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۵:۳۲
غرفه فرهنگی، تبلیغی «۴۰چراغ انقلاب اسلامی» در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در شهرستان قم برپا شد.
به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام سید محمدباقر تکیه‌ای، مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در رابطه با برپایی غرفه کانون‌های خادم‌یاری امام رضا(ع) در حاشیه چهار راه شهدای شهر قم بیان کرد: این غرفه با موضوع فعالیت‌های خادمیاری رضوی و تبیین دستآوردهای انقلاب اسلامی و به همت خادم‌یاران امام رضا(ع) برپا شده‌است.
وی افزود: از ۲۵ کانون تخصصی خادم‌یاری امام‌رضا(ع) در استان قم، هفت کانون خادم‌یاری آثار خود را در این غرفه ارائه دادند.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی اظهار کرد: کانون خادم‌یاری زائر اولی‌ها تا کنون ۶هزار و دویست زائر مستضعف را به مشهد اعزام کردند و هم‌اکنون ثبت‌نام زائر اولی‌ها را نیز انجام می دهند، کانون خادم‌یاری وقف و نذر ندورات رضوی را برای نیازمندان، کمک هزینه جهیزیه، آزادی زندانیان و سایر کارهای خیریه انجام می‌دهند‌.
وی ادامه داد: کانون خادم یاری نوجوانان و کودکان برای نقاشی و مسابقه عکس با غرفه خادم‌یاری را برگزار و کودکان عکس‌های خود را به کانال نمایندگی آستان قدس رضوی در پیام‌رسان ایتا @namaiandgy_astan_qods ارسال کنند و هم‌چنین مسابقه سوال《به نظر شما دستاورد ۴۰ ساله انقلاب اسلامی چه بوده‌است》برای بزرگسالان برگزار می‌شود.
تکیه‌ای افزود: در این غرفه کانون خادم‌یاری جوانان حضور دارند که یکی از کارهای آنان ارسال پرچم متبرک رضوی به مجالس منتخب استان است‌؛ کانون خادم یاری تشکل‌های بانوان که جلسات ماهانه برهان را برای خواهران فعال استان برگزار می‌کنند، هم‌چنین کانون‌های خادم یاری وکلا که خدمات رایگان در زمینه حقوقی را به مستضعفین ارائه می‌دهند.
وی ادامه داد: یکی دیگر از کانون‌های حاضر در غرفه کانون خادم‌یاری سلامت است که پزشکان و پرستاران برای ارائه رایگان خدمات پزشکی حضور دارند و هم‌چنین تاکنون دو اردوی سلامت در قم و قنوات برگزار کردند.
تکیه‌ای در پایان گفت: در این غرفه کانون خادم‌یاری نوجوانان مسابقه بزرگ «40 چراغ» در موضوع تبیین دستآوردهای انقلاب اسلامی را برای دانش‌اموزان استان تدارک دیده‌است.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید