در شام میلاد با سعادت امام رضا(ع)؛

محفل قرآنی با حضور قاریان برتر آستان قدس رضوی در یزد برگزار می‌شود

۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۸
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در یزد گفت: در شام میلاد با سعادت حضرت شمس الشموس(ع) محفل انس با قرآن در آستان امامزاده سید جعفر یزد برگزار می شود.
به گزارش آستان نیوز، محمد حسین رحیمی‌نسب با بیان این خبر ابراز کرد: در شام میلاد با سعادت علی بن موسی الرضا(ع) محفل انس با قرآن کریم با حضور پرشور مردم، خادمین و خادمیاران حضرت رضا(ع) در آستان مقدس حضرت امامزاده سید جعفر برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این مراسم 3 تیرماه بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا برگزار خواهد شد، اظهار کرد: در این محفل نورانی مختار دهقان؛ قاری بین المللی حرم مطهر رضوی و نفر دوم مسابقات بین المللی مالزی و برخی از قاریان برتر استانی به تلاوت آیات روح بخش قرآن کریم می‌پردازد.
رحیمی‌نسب تصریح کرد: همچنین در روز میلاد با سعادت حضرت شمس الشموس(ع) مراسم جشن و پرچم گردانی با حضور خادمیاران حضرت رضا(ع) در استان برگزار خواهد شد.
وی در ادامه به سایر برنامه های نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در این ایام 160 زائر محروم و زیارت اولی به حرم رضوی مشرف شدند. همچنین برنامه‌های مختلفی همچون اجرای طرح «باب الرضا(ع)»؛ آیین بدرقه زائران حرم مطهر رضوی در ایستگاه راه‌آهن، برگزاری همایش بزرگ خانواده رضوی با حضور کارکنان آستان قدس، عیادت از بیماران، دیدار با خانواده شهدا، سالمندان، برگزاری همایش اصحاب رسانه و قلم و .....توسط خادمیاران رضوی در استان برگزار شد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید