1500 زائر پیاده البرزی به حرم رضوی مشرف می‌شوند
۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۶
سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز گفت: در ایام دهه بابرکت کرامت و میلاد حضرت رضا(ع) یک هزار و 500 زائر البرزی با پای پیاده به حرم مطهر رضوی مشرف می‌شوند.
به گزارش آستان نیوز، عباس قاضی‌خوانی با بیان این خبر ابراز کرد: به مناسبت میلاد با سعادت علی بن موسی الرضا(ع) گروهی متشکل از یک هزار و 500 نفری از محبان و عاشقان اهل بیت(ع) با پای پیاده از استان البرز به حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع) مشرف می‌شوند.
وی با اشاره به اینکه این گروه از زائران جمعه 29 تیرماه با 37 دستگاه اتوبوس از مصلی کرج به‌سمت نیشابور حرکت کردند، افزود: این گروه از زائران صبح روز شنبه 30 تیرماه با پای پیاده مسیر 85 کیلومتری نیشابور تا مشهدالرضا(ع) طی می‌کنند.
قاضی‌خوانی تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این گروه از زائران دوشنبه بعد از ظهر به تپه سلام می‌رسند.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز با اشاره به اینکه این زائران سه‌شنبه در میان استقبال خادمان به حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع) مشرف می‌شوند، ابراز کرد: این زائران به مدت 3 روز میهمان حضرت شمس الشموس(ع) خواهند بود.
وی در ادامه به سایر برنامه‌های نمایندگی آستان قدس رضوی استان البرز در دهه کرامت اشاره کرد و تصریح کرد: در این ایام جشن‌های «زیرسایه خورشید» با حضور خادمان حضرت رضا(ع) در شهرها و مناطق محروم استان برگزار می‌شود.
قاضی خوانی برگزاری محافل قرآنی با حضور قاریان بین المللی آستان قدس رضوی و استان، همایش بزرگ خادمیاران رضوی، اهدای کارت هدیه به خانواده‌های نیازمند بستری در منزل، اهدای بسته‌های ارزاقی به خانواده های محروم، دیدار با خانواده شهدای هشت سال دفاع مقدس و حریم حرم، ایثارگران، جانبازان و ... را از دیگر برنامه‌های نمایندگی در دهه کرامت برشمرد.
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید