عضو مجلس خبرگان رهبری:

بسیاری از مشکلات نیازمندان با وجود خادمیاران رضوی رفع شد

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۲
آیت‌الله علی معلمی، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: بسیاری از مشکلات نیازمندان با وجود خادمیاران رضوی رفع شد.
به گزارش آستان نیوز، همزمان با افتتاح سراسری ۲۰۰۰ کانون محلی در۲۹ عرصه خدمتگزاری، ۲۵۰ کانون محلی و تخصصی مازندران به صورت زنده و ویدئوکنفرانس باحضور آیت الله رئیسی تولیت آستان مقدس قدس رضوی (بصورت آنلاین) در مشهد مقدس، آیت الله علی معلمی نماینده مردم مازندران درمجلس خبرگان رهبری، حجت الاسلام روحانی امام جمعه شهرستان بابل، مدیری مرکز مخابرات استان و دکتر امامزاده مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران و جمعی ازمسوولین و خادمیاران رضوی استان در سالن جلسه ویدیو کنفرانس مدیریت مخابرات منطقه مازندران در شهرستان بابل به بهره‌برداری رسید.
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در این آیین افتتاحیه اظهار داشت: خصومت دشمنان برکات عظیمی برای ملت ما به ارمغان آورد که نمونه آن تمسک بیشتر مردم به اهل بیت(ع) است تا در سایه رافت آنها مشکلات خود را رفع کنند.
 آیت‌الله علی معلمی وجود امام رضا(ع) را مامنی برای ملت و کشور عنوان کرد و افزود: در سایه حرکت عظیم این کانون‌های خادمیاری مشکلات بسیاری از نیازمندان رفع شد.
 نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان به اینکه تشکیل خادم یاران فرصت و بهانه‌ای است که انسان به یاد خداوند و اولیاء او باشد، تصریح کرد: این بهترین فرصت برای خدمتگذاری است زیرا خدمت به حضرت در کنار ضریح بودن نیست می‌توان از فاصله دور نیز خدمات ارزنده ارائه داد.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید