مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گیلان خبر داد:

بهره‌مندی 4500 نیازمند گیلانی از سبدهای غذایی آستان قدس رضوی

۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۲۰:۰۲
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گیلان گفت: 4 هزار و 500 نفر از نیازمندان استان گیلان از سبدهای غذایی آستان قدس رضوی بهره‌مند شدند.
حجت الاسلام والمسلمین سعید مهدوی در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز به فعالیت‌‌های دفتر نمایندگی از زمان تشکیل (سال95) تا کنون اشاره کرد و گفت: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان گیلان در این ایام با مشارکت و همراهی خیران و نیک‌اندیشان 4 هزار و 500 سبد غذایی از اقلام ضروری و مورد نیاز خانوارها را تهیه و بین محرومین و نیازمندان استان توزیع کرد.
وی به اعزام گروه‌های زیارتی «مهردرخشان» به مشهدالرضا(ع) اشاره و خاطرنشان کرد: در دو سال گذشته بیش از 13 هزار و 540 زائر اولی‌های نیازمندی که در 10 سال گذشته توفیق تشرف به آستان مقدس امام هشتم را نداشته‌اند، شناسایی و در قالب کاروان‌های زیارتی به مشهدالرضا(ع) مشرف شدند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گیلان با بیان اینکه یک هزار و 910 نفر به عنوان خادمیاررضوی در استان ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: ثبت‌نام 769 نفر از این خادمیاران تکمیل شده است. همچنین 90 کانون خادمیاری تخصصی و محله‌ای نیز در استان فعال است.
وی توزیع 3 هزار و 484 کیلو گوشت قربانی بین خانواده‌های نیازمند، تهیه و توزیع 14 هزار لقمه افطاری در ماه مبارک رمضان، توزیع یک هزار و 200 عدد لوازم التحریر بین دانش‌آموزان محروم، اعزام نوجوانان کانو‌ن‌ها، و هیئت‌های فرهنگی و تربیتی جهت خادمی در حرم رضوی، اهدای وام جهیزیه به زوج‌های کم بضاعت به ارزش 10 میلیارد ریال، توزیع 3000 عدد کارت هدیه به مردم مستمند و ارائه خدمات دارویی به ارزش 50 میلیون تومان و... را برخی دیگر از برنامه‌های نمایندگی در طول دو سال فعالیت برشمرد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید