مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کهگیلویه و بویر احمد خبر داد:

برپایی 5 ایستکاه صلواتی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن در کهگیلویه و بویراحمد

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۲۱:۵۰
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کهگیلویه و بویر احمد از برپایی 5 ایستکاه صلواتی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن در این استان خبر داد.
ستار هدایت‌خواه در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز، ابراز کرد: به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن ماه، 5 ایستگاه صلواتی به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان کهگیلویه و بویراحمد برای پذیرایی از مردم در مسیر راهپیمایی برپا می‌شود.
وی به سایر برنامه‎های این دفتر نمایندگی در دهه فجر اشاره کرد و گفت: در این ایام گردهمایی بزرگ بانوان فاطمی تحت عنوان «40 چراغ فاطمی» با حضور خانواده شهدا، ایثارگران، آزادگان، دانشجویان، بسیجیان و... در حسینیه امام علی(ع) شهر یاسوج برگزار شد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کهگیلویه و بویر احمد افزود: همچنین «جشن انقلاب» ویژه نونهالان، دانش‌آموزان خانواده‌هایشان در حسینیه عاشقان ثارالله(ع) برپا شد. اجرای پرده‌خوانی، مسابقه، شعرخوانی، سخنرانی و... از برنامه‌های این جشن بود.
وی اظهار کرد: کارگاه آموزشی «شعر انقلاب» با حضور شاعران جوان، برپایی کرسی تلاوت رضوی در مسجد امام علی(ع)، برگزاری مراسم فاطمیه در بیت الزهرا(س)، برپایی جشن‌های انقلاب با همکاری ستاد نماز جمعه در دهستان‌های هدف آستان قدس رضوی، اطعام 100 دانش‌آموز نخبه عشایر و... برخی دیگر از برنامه های این نمایندگی در ایام دهه فجر بود.
هدایت‌خواه تصریح کرد: همچنین در روز شهادت حضرت زهرا(س) پیاده روی حرم تا حرم در استان برگزار می‌شود. در این مراسم مردم همراه خادمیاران رضوی مسیر 12 کیلومتری حرم حضرت عبدالله(ع) تا امامزاده مختار(ع) را در قالب دسته های سینه‌زنی و عزاداری طی می‌کنند.
وی افزود: در این مسیر موکب‌ها و ایستگاه‌های صلواتی به همت خادمیاران رضوی برای پذیرایی از عزاداران برپا می‌شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود