مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان خبر داد،

امدادرسانی به مناطق سیل زده توسط خادمیاران رضوی تا پایان بحران ادامه دارد/ تمام امکانات آستان قدس به کمک استان گلستان آمده است

۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۰۴:۳۹
مدیر دفتر آستان قدس رضوی گلستان از امدادرسانی، اطعام دهی و توزیع اقلام مورد نیاز سیل زدگان توسط خادمیاران گلستانی خبرداد.
به گزارش آستان نیوز، سید حسین علوی، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان با بیان اینکه سیل اخیر در استان گلستان به شهرستانهای گنبدکاووس، مینودشت، آق قلا و گمیشان و همچنین بعضی از روستای این استان آسیب هایی وارد کرده است گفت: از ابتدای وقوع سیل، نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان ستادی را برای ورود و امدادرسانی به مناطق آسیب دیده تشکیل داده است.
وی افزود: این ستاد بیشتر در زمینه های اطعام دهی، خرید اقلام مورد نیاز سیل زدگان، جمع آوری هدایای مردمی و توزیع آنها در بین تمامی آسیب دیدگان فعالیت می‌کند.
علوی گفت: ستاد عملیاتی در دو گروه جداگانه خواهران و برادران در روستایی نزدیک سیل زدگان به منظور سرویس دهی بهتر تشکیل شده است.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان گفت: بیش از ۲۰۰ خادمیار در شهرهای گنبدکاووس، بندرترکمن و گرگان ساماندهی شده و مشغول خدمت رسانی هستند و تعداد خادمیاران برای امدادرسانی رو به افزایش است.
علوی با اشاره به لزوم همدلی و هم افزایی همه دستگاه‌های خدمت‌رسان کشور برای حل مشکل مردم منطقه اذعان داشت: بحمدالله هماهنگی‌های لازم برای تسریع روند کمک رسانی صورت گرفته و در روزهای آتی شاهد سرعت یافتن روند کمک‌رسانی‌ها خواهیم بود.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید