مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان چهارمحال بختیاری خبر داد:

اعزام 8 گروه جهادی به مناطق سیل‌زده شمال و غرب کشور

۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۲۲:۱۹
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان چهارمحال بختیاری از اعزام 8 گروه جهادی به مناطق سیل‌زده شمال و غرب کشور خبر داد.
بهروز مردانی‌نژاد در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز، با بیان اینکه متاسفانه سیل در شمال، غرب و جنوب غربی کشور موجب بروز مشکلات و خسارت‌های فراوانی شده است، ابراز کرد: به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان 3 گروه جهادی از خادمیاران رضوی جهت کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده شمال کشور به استان گلستان اعزام شدند.
وی لایروبی و لجن‌کشی منازل و معابر، کمک به اسکان سیل‌زدگان در مکان‌های اعلام شده و ... را برخی از مهم‌ترین خدمات خادمیاران استان چهارمحال بختیاری در گلستان دانست و افزود:  هچنین به همت این نمایندگی یک دستگاه لجن‌کش خریداری و برای تسریع در امر خدمت‌رسانی به استان گلستان ارسال شد. 
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان چهارمحال بختیاری افزود: همچنین 2 گروه جهادی که هر گروه متشکل از 12 تا 15 جهادگر خادمیار است، به شهرستان سیل‌زده «معمولان» استان لرستان اعزام شدند.
وی  افزود: 3 گروه از خادمیاران استان در سه نوبت 10روزه با حضور در «موکب قمربنی‌هاشم(ع)» شهرستان شوشتر در پخت روزانه 4 هزار پرس غذای گرم مشارکت می‌کنند.
مردانی‌نژاد گفت: تاکنون 2 کامیون کمک‌های مردمی شامل موادغذایی در استان جمع‌آوری برای پخت به «موکب قمر بنی هاشم» ارسال شده است.
وی با اشاره به اینکه متاسفانه سیل اخیر برخی از استان چهارمحال بختیاری همچون موگویی از توابع کوهرنگ، دیناران از توابع شهرستان اردل، میان‌کوه، صالح کوتاه و .... را درگیر و خساراتی را نیز به بار آورده است، اظهار کرد:  به حمدالله وضعیت در این مناطق تحت کنترل است و خدمت‌رسانی با قوت ادامه دارد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان چهارمحال بختیاری گفت: دفتر نمایندگی در همان ابتدای وقوع سیل در استان یک گروه جهادی عمرانی را به مناطق موگویی و گروه جهادی مبلغین را به صالح‌کوتاه از توابع کوهرنگ اعزام کرد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید