نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در دیدار با کاروان رضوی:

حضور کاروان «زیر سایه خورشید» نور رضوی در جامعه منعکس می‌کند

۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۰:۲۱
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: ما در استان بوشهر که مشهور به استان اهل بیت(ع) و ولایت است، هر وقت که حضور کاروان رضوی را تجربه کردیم، نور رضوی در جامعه منعکس شد و تا مد‌ت‌ها عطر حضور مبارک این کاروان را در استان احساس می‌کنیم.
به گزارش آستان نیوز؛ کاروان خدام حرم رضوی عصر پنجشنبه وارد فرودگاه بین المللی استان بوشهر شدند و مردم با سلام و صلوات و اهدای شاخه های گل از آنان استقبال کردند.
در یازدهمین سال جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید، خادمان آستان قدس رضوی که به منظور شرکت در برنامه‌های دهه کرامت به استان بوشهر سفر کردند، در بدو ورود با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری دیدار کردند.
در این دیدار صمیمی آیت الله صفایی بوشهری ضمن خوش‌آمدگویی به خدام رضوی، با بیان اینکه حضور شما عزیزان در بلاد مختلف جهان و سرزمین‌های اسلامی به ویژه جغرافیای ایران اسلامی حرکتی بسیار اثرگذار است، اظهار کرد: حرکت شما هجرتی از مبدأ رضوی به جامعه اسلامی برای نهادینه کردن فرهنگی اسلامی و سیره حضرت حضرت ثامن الحجج «علیه السلام» است.
وی با بیان اینکه حضور خدام در بلاد مختلف آثار بسیار عالی داشته که کاملا مشهود است، افزود: ما در استان بوشهر که مشهور به استان اهل بیت(ع) و ولایت است، هر وقت که حضور شما را تجربه کردیم گویا این نور رضوی در جامعه طلوع کرده و تا مد‌ت‌ها عطر حضور مبارک شما را در استان احساس می‌کنیم.
وی افزود: مردم استان بوشهر مردمانی هستند که از دیرباز به عشق ولایت زندگی کرده و در طریق ولایت بوده‌اند.
آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه شما خدام عزیز، سفیران معرفت و ولایت رضویی هستید، تصریح کرد: کاری که شما عزیزان می کنید و به شهرهای مختلف سفر می‌کنید، کاری است که حضرت ثامن الحجج(ع) خودش انجام داد و از مدینه به ایران آمد و این کار خیلی ارزشمند و بزرگی است.
وی اضافه کرد: حضرت امام رضا(علیه السلام) به ایران آمد و با خودش ولایت و ولایتمداری را آورد و این را در ایران نهادینه کرد و شما عزیزان نیز با این حرکت، ولایتمداری را در ایران نهادینه می کنید.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تاکید کرد: زیارت حضرت امام رضا(علیه السلام) آثار و برکات دنیوی و اخروی زیادی دارد که نصیب انسان می شود و شما عزیزان هم که از آن بارگاه تشریف می‌آورید حامل همان برکات و فیوضات هستید.
آیت الله صفایی بوشهری ادامه داد: مردم شما خدام عزیز را نه تنها به عنوان یک انسان بزرگوار بلکه به عنوان یک شخصیتی که متبرک و متنعم و معطر به عطر صاحت مقدس حضرت امام رضا (علیه السلام) هست، می بینند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید