با حضور تولیت آستان قدس رضوی،

طرح ضیافت افطار آستان قدس رضوی در مساجد حاشیه شهر مشهد آغاز شد

۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۵
تولیت آستان قدس رضوی در نخستین شب از ماه مبارک رمضان با حضور در یکی از مساجد حاشیه شهر مشهد، با مردم این منطقه افطار کرد.
به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام و المسلمین مروی در حاشیه این مراسم گفت: هر شب از ماه رمضان بیش از 1500 غذای گرم در مناطق حاشیه شهر مشهد توزیع می شود.
وی افزود: بیش از دو میلیون افطاری ساده در بین ۳۷۵ مسجد حاشیه شهر مشهد با مشارکت نمازگزاران و ائمه جماعات در طول ماه رمضان توزیع خواهد شد.
حجت الاسلام والمسلمین مروی ابراز کرد: علاوه بر مساجد بیش از 15 هزار بسته غذایی در بین محرومان و مستضعفان حاشیه شهر مشهد و روستاهای استان خراسان رضوی توزیع می‌شود.
تولیت آستان قدس رضوی گفت: همچون گذشته بیش از یک میلیون و پانصد هزار بسته افطاری در بین صفوف نماز حرم مطهر توزیع می‌شود و هرشب بیش از دو هزار زائر و مجاور از طریق سامانه نعیم رضوان میهمان ضیافت افطار در دو میهمانسرا خواهند بود.
همچنین در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی در منزل تعدادی از محرومان منطقه حاضر شد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.
تولیت آستان قدس رضوی در پایان ضمن حضور در منزل شهید محمد رضا خاوری از شهدای فاطمیون، با خانواده این شهید دیدار و گفتگو کرد.
وی در این دیدار تصریح کرد: خوشا به حال شهدا که چنین توفیقی نصیبشان شده و در راه خدا جانشان را فدا کردند و خوشا به حال شما پدران و مادران شهدا که چنین فرزندانی را تربیت کردید و امانتی که دست شما بود به بهترین وجه در دفاع از مکتب و دین خدا برگرداندید.
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید