سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در سیستان و بلوچستان عنوان کرد:

خدمت‌رسانی خادمیاران رضوی به 3500 زائر پاکستانی جا مانده از اربعین

۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۰:۲۳
سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در سیستان و بلوچستان از ارائه خدمت به 3 هزار و 500 زائران پاکستانی جا مانده از اربعین حسینی خبر داد.
به گزارش آستان نیوز، دادخداخدایار با بیان اینکه زائران پاکستانی درایام اربعین حسینی برای سفر به کربلای معلا باید از مرزهای ایران بگذرند، بیان کرد: بیش 3 هزار و 500 زائر پاکستانی به دلیل کم‌کاری مسئولان کشور پاکستان، دریافت نکردن ویزا و عدم اسکورت از کویته تا مرز ایران (به دلیل ناامنی منطقه) سرگردان شدند و از سفر به کربلا جا ماندند.
وی با بیان اینکه زائران پاکستانی با پیگیری‌های متعدد بعد از اربعین حسینی موفق به دریافت روادید شدند، عنوان کرد: این زائران از 22 آبان ماه برای سفر به کربلای معلا و حرم مطهر اباعبدالله(ع) وارد ایران شدند.
خدایار با اشاره به اینکه این زائران به همت خادمیاران رضوی، سپاه و اوقاف در زائرسرای امام رضا(ع) زاهدان استقرار یافتند، عنوان کرد: تمامی وعده‌های غذایی این زائران به همت نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان تهیه شده است.
وی افزود: بیش از یک هزار نفر از زائران پاکستانی برای شهادت امام علی بن موسی الرضا(ع) به مشهد مقدس و بیش از 2 هزار و 500 نفر برای زیارت حرم مطهر اباعبدالله الحسین(ع) به کربلای معلا سفر خواهند کرد.
سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه از ابتدای ماه محرم تاکنون بیش از 50 هزار زائران پاکستانی از مرزهای ایران به کربلای معلا سفر کرده‌اند، بیان کرد: نمایندگی آستان قدس رضوی در استان با کمک خیران و نیکوکاران تمامی وعده‌های غذایی این زائران را فراهم کرده است.
وی افزود: در تلاش هستیم تا بسته‌های متبرک فرهنگی شامل نمک، نبات، برنج، عطر، کتاب‌هایی از سخنان امام رضا(ع)، کتاب دعا، قرآن‌های چاپی آستان مقدس رضوی را تهیه کرده و به عنوان سوقات به زائران پاکستانی هدیه دهیم.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید