طی دوسال گذشته؛

بیش از 48 هزار محروم کرمانی از خدمات آستان قدس رضوی بهره مند شدند

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۰۲:۱۷
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان کرمان گفت: استان کرمان به لحاظ تعداد موقوفات پس از استان خراسان رضوی در جایگاه دوم کشور قرار دارد.
به گزارش آستان نیوز سید حسین صابری بیشترین موقوفات استان را در شهرستان های رفسنحان، سیرجان، کرمان، راور و جیرفت عنوان کرد و افزود: در راستای فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر بهره گیری بهینه در مصارف موقوفات مقدمات اجرایی موقوفه ای معروف به باغ بیرم آباد در شهرستان کرمان برای تبدیل به اردوگاهی برای دانش آموزان جهت فعالیت های تفریحی، فرهنگی و ورزشی اختصاص یافته است.
وی استقبال مردم کرمان را از دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در سطح استان را بسیار خوب ارزیابی کرد و خاطر نشان نمود: مردم انتظارات بسیار گسترده و بعضا در فضاهایی خارج از حوزه فعالیت آستان از ما دارند و به دفتر نماینگی به عنوان نماینده امام رضا(ع) با اختیارات تام در همه حوزه ها نگریسته می شود.
صابری تعداد افراد بهره مند از خدمات دفتر نمایندگی آستان درطول 2/5 سال گذشته و در سطح استان کرمان را بیش از 48 هزار نفر عنوان کرد و افزود: نزدیک به 15 هزار نفر زیارت اولی از سطح استان به مشهد مقدس اعزام شده است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید