در شب شهادت حضرت رضا(ع) انجام شد،

برگزاری شب‌شعر «به رسم دعبل» با حضور شاعران اهل تسنن در سیستان و بلوچستان

۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۵:۱۳
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان گفت: در شب شهادت امام علی بن موسی الرضا(ع) شب‌شعر «به رسم دعبل» با حضور شاعران شیعه و اهل‌تسنن در استان برگزار شد.
دادخدا خدایار سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، ابراز کرد: همزمان با فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت ثامن الحجج امام علی بن موسی الرضا(ع) شب شعر «به رسم دعبل» با حضور 22 شاعر برجسته شیعه و اهل تسنن در استان برگزار شد.
وی با بیان اینکه این مراسم چهارشنبه شب در سالن کنفرانس خانه معلم برپا شد، افزود: در این مراسم شاعران آیینی سرود‌های خود را در غم شهادت حضرت ثامن الحجج(ع) قرائت کردند.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان در ادامه به سایر برنامه‌های این دفتر نمایندگی در این ایام اشاره و اظهار کرد: در روز شهادت حضرت رضا(ع) ایستگاه صلواتی برای پذیرایی از عزاداران برپا شد. همچنین ایستگاه پایش سلامت نیز توسط کانون پزشکی خدمات درمانی به عزاداران ارائه کردند.
خدایار خاطرنشان کرد: همچنین در شب رحلت جانگداز پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) قرائت سوره محمد(ص) در 20 مسجد استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید