طرح اعزام روحانی مستقر قطارهای مسافری اهواز- مشهد آغاز به‌کار کرد

۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۲
طرح اعزام روحانی مستقر قطارهای مسافری اهواز-مشهد توسط کانون خادمیاری مبلغان آستان قدس رضوی دفتر استان خوزستان با محوریت اقامه نماز جماعت، مشاوره فردی و برگزاری مسابقه کتاب آغاز به‌کار کرد.
به گزارش آستان نیوز، حجت‌الاسلام محمد پشم‌فروش در حاشیه اعزام روحانی مستقر در قطارهای مسافری اهواز- مشهد توسط کانون خادمیاری مبلغان استان خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این روحانیون در قطار کاروان‌های زیارت امام رضا(ع) حضور دارند و به برگزاری برنامه‌های مختلفی می‌پردازند.
وی ادامه داد: روحانیون مستقر در قطارهای مسافری اهواز-مشهد در طول مسیر به اقداماتی نظیر برگزاری نماز جماعت، مشاوره فردی، سرکشی به زائران خارجی، حضور در جمع زائران، برگزاری مسابقه کتاب و اهدای جوایز تهیه شده آستان قدس و فیش مهمانسرای حضرت از جمله این برنامه‌ها است.
مسئول کانون تخصصی تبلیغ دفتر آستان قدس رضوی در استان خوزستان با اشاره به این‌ که روحانیون در میان کوپه‌ها در حال سرکشی و تردد هستند، بیان کرد: این طرح پیش از این در مسیر بندرعباس - مشهد برگزار شده بود که با استقبال گسترده زائران همراه شد.
وی با بیان این‌که طرح اعزام روحانی مستقر در قطارهای مسافری اهواز- مشهد با مشارکت ستاد اقامه نماز خوزستان، دفتر آستان قدس رضوی و شرکت مهتاب سیر انجام می‌شود، اظهار داشت: به دنبال حضور مستمر روحانی مستقر در حرکت‌های روزانه قطارهای مسافری اهواز - مشهد هستیم.


 
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید