سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان خبر داد،

خدمت‌رسانی 300 خادمیار رضوی در مرز میرجاوه به زائران پاکستانی

۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۲
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان از خدمت‌رسانی 300 خادمیار رضوی به زائران پاکستانی در مرز میرجاوه خبر داد.
دادخدا خدایار سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، از خدمت‌رسانی 300 خادمیار رضوی در مرز میرجاوه خبر داد و ابراز کرد: هر ساله زائران زیادی از کشور پاکستان برای شرکت در پیاده‎روی اربعین حسینی از مرز میرجاوه وارد ایران می‌شوند.
وی با بیان اینکه آستان قدس رضوی در مرز میرجاوه پایگاه ثابتی برای استقبال از زائران پاکستانی دارد، ابراز کرد: تاکنون 15 هزار زائر غیر ایرانی از این مرز وارد خاک ایران شدند و در پایگاه آستان قدس رضوی مورد پذیرایی قرار گرفته‌اند.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در سیستان و بلوچستان با بیان اینکه بسیاری از زائران پاکستانی بعد از زیارت اربعین برای شهادت امام علی بن موسی الرضا(ع) خود را به مشهد مقدس می‌رسانند، گفت: خادمیاران رضوی برای خروج این زائران نیز خدمات ارزنده‌ای را ارائه خواهند کرد، همچنین 8 هزار بسته تبرکی نبات و نمک نیز آماده شده که هنگام بازگشت زائران به کشورشان به آن‌ها اهدا خواهد شد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید