در ایام الله دهه فجر،

یک هزار زائر محروم استان اردبیل به حرم رضوی مشرف شدند

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۸:۱۳
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل از اعزام یک هزار زائر محروم و نیازمند این استان به مشهدالرضا(ع) در ایام دهه فجر خبر داد.
کاظم دبیر در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز ابراز کرد: به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک هزار زائر محروم و نیازمند این استان در قالب 20 کاروان زیارتی «مهردرخشان» مشهدالرضا(ع) و حرم مطهر امام مهربانی‌ها مشرف شدند.
وی با اشاره به اینکه این زائران به مدت 3 روز میهمان امام رضا(ع) بودند، گفت: بسیاری از این زائران در زائرشهر رضوی اسکان یافتند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل افزود: همچنین به مناسبت این ایام 400 سبد غذایی با مشارکت هیئت محب المهدی(عج) تهیه و بین خانواده‌های محروم و نیازمند استان توزیع شد.
وی به برپایی نمایشگاه خیابانی از دستاوردهای انقلاب اشاره و خاطرنشان کرد: به همت کانون خادمیاران نوجوان نمایشگاهی از دستاوردهای 40 ساله انقلاب در خیایان شریعتی به سمت بازار( یکی از خیابان‌های پرتردد بوشهر) برپا شده است. در این نمایشگاه پوسترهایی از پیشرفت‌های انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف نمایش درآمده است.
دبیر افزود: همچنین به همت کانون شعر و ادب دفتر نمایندگی 2 شب شعر با عنوان « مشاعره انقلاب» برگزار شد که در آن 40 شاعر برتر استانی سروده‌های خود را پیرامون انقلاب اسلامی قرائت کردند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل عنوان کرد: در این ایام کرسی تلاوت رضوی نیز با حضور پرشور مردم در شهرستان خلخال برگزار شد. در این محفل باشکوه وکیلی قاری بین المللی استان آذربایجان غربی به تلاوت آیات روح‌بخش کلام الله وحی پرداخت.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود