معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی خبر داد؛

توزیع 5000 نوشت افزار ایرانی- اسلامی میان دانش‌آموزان محروم سیستانی

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۸:۴۹
معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی از توزیع 5 هزار نوشت افزار ایرانی-اسلامی بطور رایگان میان دانش‌آموزان محروم و نیازمند استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
به گزارش آستان نیوز، مصطفی خاکسار قهرودی با بیان اینکه از ابتدای مهرماه تا کنون بیش از 5 هزار بسته لوازم التحریر میان دانش‌آموزان محروم و نیازمند استان سیستان و بلوچستان توزیع شده، اظهار کرد: این بسته‌ها شامل کیف، دفتر، مداد، مداد تراش، خودکار، پاک کن، مدادرنگی، خط کش و ... بوده است.
وی با بیان اینکه آخرین مرحله توزیع بسته‌های نوشت افزار طی چند روز گذشته توسط خادمیاران رضوی بین دانش‌آموزان محروم و نیازمند اهل سنت روستای گودن بخش مرکزی «کنارک» استان سیستان و بلوچستان انجام شده است، تصریح کرد: استان سیستان و بلوچستان یکی از استان‌های محروم کشور است از این رو تلاش می‌کنیم تا با ارائه خدمات به خانواده‌های نیازمند بتوانیم گامی در کاهش محرومیت مردم شریف و متدین این خطه برداریم.
خاکسار این اقدام خیرخواهانه را در راستای کمک به نیازمندان و اقدامات حمایتی برای دانش آموزان نیازمند و بی‌بضاعت معرفی و اظهار کرد: محرومیت‌زدایی و رفع نیازهای فرهنگی یکی از رسالت‌های دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان‌های کشور است و این اقدام خیرخواهانه به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان انجام شده است.
 
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود