به همت خادمیاران رضوی استان قم؛

جشن نیمه شعبان در مناطق سیل زده لرستان برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۲
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قم از برگزاری جشن نیمه شعبان به همت خادمیاران رضوی در مناطق سیل‌زده استان لرستان خبر داد.
حجت الاسلام والمسلمین سید محمدباقر تکیه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، ابراز کرد: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قم با همکاری خادمیاران تبلیغی جشن‌های نیمه شعبان را در راستای افزایش روحیه مردم مناطق سیل زده در شهرهای معمولان، پل دختر و 30 روستای دیگر استان لرستان برپا می‌کند.
وی خاطرنشان کرد: به مناسبت میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) 130 خادمیار تبلیغی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی با حضور در مناطق سیل زده لرستان جشن‌های متنوعی را برگزار می‌کنند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قم اظهار کرد: این خادمیاران یک هفته در منطقه حضور خواهند داشت و به اجرای برنامه‌های جشن به ویژه برای کودکان می‌پردازند. برگزاری کارگاه‌های مشاوره، آموزش مهارت زندگی، آموزش راه‌های مقابله با بحران‌های زندگی و ... از دیگر برنامه‌های این جشن خواهد بود.
تکیه‌ای خاطرنشان کرد: استان قم در کمک به سیل‌زدگان به‌عنوان معین استان لرستان انتخاب شده است از این رو بیشتر فعالیت‌های دفتر نمایندگی در این استان انجام می‌شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید