مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی:

رسالت خادمیاران اشاعه فرهنگ رضوی است

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۶
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی در آیین افتتاح 2000 کانون خادم یاری رضوی گفت: رسالت خادمیاران اشاعه فرهنگ رضوی است.
به گزارش آستان نیوز، حجت‌الاسلام اکبر نوروز نژاد، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی صبح امروز (چهارشنبه) در آیین افتتاح 2 هزار کانون خادم یاری رضوی در 31 استان هم‌زمان با سراسر کشور که به‌صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: هدف همه خادمان و محبان آستان رضوی، انتقال و ترویج سیره و منش امام هشتم (ع) است تا بلکه بتوانیم از این طریق رسالت اصلی خویش که همانا اشاعه فرهنگ رضوی و همچنین دستگیری از مستضعفین در جامعه هدف است گامی پویا و رو به رشد برداریم.
وی در ادامه با تشریح شاکله اصلی اهداف کانون‌های خادم یاری افزود: ساماندهی و شکوفایی هر یک از کانون‌های فعال در مجموعه آستان قدس رضوی موجب افزایش بازدهی مطلوب و مثبت در رسیدن به اهداف هر یک از معاونت‌ها می‌شود.
حجت‌الاسلام نوروزنژاد با تبیین وظایف و حیطه فعالیت هریک از معاونت‌ها برای اعضای جدید اذعان کرد: آشنایی با حیطه وظایف و ارتباط هریک از اعضای کانون‌ها با معاونت مرتبط موجب هم‌افزایی و همدلی در راستای تحقق اهداف کلان آستان قدس می‌شود.
وی در ادامه به ارتباط هر چه بیشتر با دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و تشکیل شورای هماهنگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی تأکید کرد و افزود: بهره‌گیری از منویات نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ارومیه و سایر مسئولین موجب هم‌افزایی بیشتر و بهتر این دفتر نمایندگی می‌شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود