از ابتدای سال 97 تا کنون،

100 کاروان زیارتی از استان اردبیل به مشهدالرضا(ع) اعزام شدند

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۹
کاظم دبیر در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز، شناسایی محرومان و نیازمندان و فراهم کردن زمینه تشرف آنها به مشهدالرضا(ع) را یکی از مهم‌ترین وظایف دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل برشمرد و گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 4 هزار زائر محروم شناسایی و در قالب 100 کاروان زیارتی به مشهد مقدس اعزام شدند.
به گزارش آستان نیوز، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 100 کاروان زیارتی از استان به مشهدالرضا(ع) اعزام شدند.
وی افزود: تنها 20 کاروان 45 نفری از این زائران در ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به زیارت حضرت رضا(ع) مشرف شدند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل با اشاره به اینکه این زائران به مدت 3 روز میهمان علی بن موسی الرضا(ع) بودند، گفت: هزینه اطعام تمامی زائران با معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی بود. همچنین قسمت عمده‌ای از این زائران در زائرشهر رضوی مستقر می‌شدند.
دبیر به شناسایی زائران محروم اشاره و عنوان کرد: زائران محروم و زیارت اولی توسط خادمیاران رضوی و رابطینی که در مناطق مختلف داریم، شناسایی و به دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی معرفی می‌شدند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید