همزمان با ایام گرامیداشت تکریم مادران شهدا؛

دیدار خادمیان خانواده شهدا سراسر کشور با مادران شهدا

۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۰۴:۱۱
همزمان با ایام گرامیداشت تکریم مادران شهدا{از وفات حضرت ام البنین(س) تا میلاد حضرت فاطمه(س)}، خادمیاران خانواده شهدا به عیادت مادران شهدای وطن رفتند.
به گزارش آستان نیوز، به مناسبت هفته تکریم مادران شهدا از سالروز وفات حضرت ام البنین(س) تا میلاد حضرت زهرا(س)؛ به همت کانون خادمیاری خانواده شهدای مشهد در مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی و با همکاری مجمع مردمی مساجد و معاونت فرهنگی سپاه امام رضا(علیه السلام)؛ طرح تکریم مادران شهدا برگزار و بانوان و دختران محلات و خادمیاران رضوی در مشهدالرضا(ع) از 500 مادر شهید دیدار کرده و آیین نمادین نصب پرچم سبز سر در منازل مادران شهدا را اجرا کردند.
همزمان با مشهدالرضا(ع) این مراسم به همراه چندین ویژه برنامه دیگر، توسط خادمیاران رضوی در سراسر کشور برگزار شد.

کانون خادمیاران شهدای استان تهران کاروان وصال خورشید را بدرقه می‌کند
مراسم بدرقه باشكوه كاروان وصال خورشيد كاروان زائراولى هاى آقا على ابن موسى الرضا(عليه السلام) منطقه 22 تهران با حضور خادمیاران خانواده معظم شهدا؛ برگزاری مراسم سالگرد خاکسپاری شهدای گمنام اسلامشهر؛ گلریزان و جمع آوری مبالغ نقدی به نیت کمک به نیازمندان برای خرید اقلام مورد نیاز خانواده ها و توزیع بین250خانواده نیازمند استان تهران؛ دیدار از خانواده های شهید «مهربانی» در سالروز شهادت بسیجیان «مهربانی»، «خرم» و«شریفی» در منزل شهید مهربانی به همراه مراسم خاطره گویی جانباز بهرامپور از جمله برنامه های این هفته کانون های خادمیاری شهدا در استان تهران بود.

خادمیاران خانواده شهدای کرمان مراسم بزرگداشت مادران و همسران شهدا را برگزار کردند
به مناسبت گرامیداشت هفته تکریم مادران شهدا؛ خادمیاران خانواده شهدا در استان کرمان با خانواده شهیدان ذهاب نوروزی و براتی نژاد دیدار کردند. در این دیدار همسر و مادر و فرزندان شهید از رشادت ها وخاطرات شهیدان گفتند و اینکه پدر شهیدشان جانباز جنگ بوده و چندین نوبت مجروح شده است و در آستانه باز نشستگی در حادثه هوایی غدیر؛ به شهاِدت رسید. همچنین طی یک اردوی یک روزه، مراسم بزرگداشت مادران و همسران شهدا با حضور با کرامت تعدادی از بزرگواران در حرم امامزاده حسین جوپار برگزار شد. در برنامه ای دیگر طی این اردوی یک روزه، مراسمی در باغ سنتی بیرزنگ با حضور مادران معظم شهدای این استان برگزار شد.

همایش ویژه بانوان آذربایجان شرقی
خادمیاران خانواده شهدا در این استان به مناسبت وفات حضرت ام البنین(س) و روز مادران و همسران شهدا همایش ویژه بانوان کانون شهدای تبریز را برگزار کردند.

خادمیاران کرمانشاه از15خانواده شهید مدافع حرم و 3خانواده شهید هنرمند تجلیل کردند
همایش سوگواره شعر و مرثیه فاطمی ریحانه باعنوان انقلاب فاطمی یکی از برنامه های شاخص استنا کرمانشاه بود که به همت کانون خادمیاری خانواده شهدا این استان برگزار و از15خانواده شهید مدافع حرم و 3خانواده شهید هنرمند تجلیل و تقدیر بعمل آمد.
مراسم یادواره شهدای مظلوم بهمن ماه شهرستان دارالمومنين هرسين یکی دیگر از برنامه های این استان بود که با همکاری بنیاد شهید، آستان مقدس امام زاده مهدی(علیه السلام) و نمايندگي آستان قدس رضوی در این شهر، با حضور خانواده های معظم شهدا، جانبازان و مسئولین آستان مقدس امام زاده مهدی(علیه السلام) هرسين به همراه سخنرانی امام جمعه محترم این شهر برگزارگردید. همچنین در این مراسم دفترچه یادداشت مزین به تصاویر شهدا به شرکت کنندگان اهدا گردید.

مراسم بزرگداشت شهدای مدافع امنیت انقلاب اسلامی در خوزستان
مراسم بزرگداشت شهدای مدافع امنیت انقلاب اسلامی یکی از برنامه هایی بود که به همت کانون خادمیاری خانواده شهدا استان خوزستان و با حضور مردم شهید پرور اندیمشک در مسجد محمدی این شهر برگزار شد.

مراسم تجلیل از خانواده شهید امید اکبری توسط خادمیاران لرستان
خادمیاری خانواده شهدا در لرستان ضمن برگزاری مراسم تجلیل از خانواده شهید امید اکبری از شهدای تروریستی اخیر؛  با حضور در آرامگاه شهید بزرگوار، یاد و خاطره آن ها را زنده نگاه داشته و با آرمان‌های شهدا تجدید بیعت کردند.

اعضای کانون خادمیاری خانواده شهدا اصفهان به دیدار مادران شهدای تروریستی اخیر رفتند
اعضای کانون خادمیاری خانواده شهدا در اصفهان به دیدار چند خانواده شهید از جمله همسر شهید سید نور خدا موسوی رفتند. در این مراسم همسر بزرگوار شهید با خاطره گویی از آخرین دیدار شهید با شهید واقعه تروریستی اخیر امید اکبری عنوان داشتند که این شهید بزرگوار، سال قبل از شهید نورخدا طلب دعا برای شهادت کرده بود .همچنین خادمیاران این استان در مراسم تشییع سه تن از شهدای سرافراز حمله تروریستی زاهدان؛ حضور یافته و ضمن تسلیت به خانواده معظم ایشان؛ با آرمان های شهدا تجدیدمیثاق نمودند. مراسم وداع با پیکر مطهر پاسدارشهید امید اکبری، ازشهدای حمله تروریستی زاهدان درمسجد محمدیه اصفهان از دیگر برنامه های این استان بود که توسط هیئات فداییان حسین(ع) و با همکاری خادمیاران خانواده شهدا و جمعی از اهالی محل و دوستان این شهید برگزار شد.

ویژه برنامه «فاطمی باشیم» توسط کانون خادمیاری خانواده شهدا استان زنجان
دیدار با مادران شهیدان: شهریاری، احدی، محمدی، و برادران کارگرزاده، با هدف تکریم مادران شهیدان و برگزاری و حضور در ویژه برنامه «فاطمی باشیم» از جمله برنامه های کانون خادمیاری خانواده شهدا استان زنجان بود.

خادمیاران خانواده شهدا فردوس مادرشهید امیرمحبوب را تجلیل کردند
در روز وفات حضرت ام البنین(س) و به مناسبت هفته تکریم مادران و همسران شهدا، خادمیاران خانواده شهدا در شهرستان فردوس، باهمسرشهید بادپر و مادرشهید امیرمحبوب دیدار و از آنها تجلیل کردند.

خادمیاران خانواده شهدا البرز به دیدار خانواده غلامرضا جمالزاده و ولی الله آزاد دهقان رفتند
همزمان با هفته تکریم مادران و همسران شهدا، خادمیاران خانواده شهدا استان البرز نیز به زیارت و دیدار با خانواده بزرگوار شهیدان والا مقام، غلامرضا جمالزاده و ولی الله آزاد دهقان رفتند و از آنها تجلیل کردند.

مراسم جشن امضاء کتاب «من، مادر مصطفی» در استان مرکزی
برگزاری مراسم جشن امضاء کتاب «من، مادر مصطفی» با حضور نویسنده کتاب جناب آقای مخدومی و با حضور پدر بزرگوار شهید احمدی روشن در اراک یکی از برنامه های کانون خادمیاری خانواده شهدا استان مرکزی بود که همانند سایر استان های کشور و همزمان با هفته تکریم مادران و همسران شهدا اجرا شد. در این مراسم معنوی از مادر شهید والامقام سعید مسلمی با اهداء بسته های متبرک آستان قدس رضوی تجلیل بعمل آمد.

مراسم تکریم از مادر شهید مصطفی قانع در استان فارس
مراسم تکریم و بزرگداشت و تکریم جانبازمدافع حرم اقای مجیدی وهمسرصبور و مقاومش در شیراز و مراسم تکریم از مادر شهید مصطفی قانع و مادر خانم شهیدان طاهری و مرادی و مادر شهیدان روزی طلب از جمله برنامه های کانون خادمیاران خانواده معظم شهدا در استان فارس بود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید