در راستای گسترش فرهنگ رضوی و محرومیت زدایی صورت می‌گیرد؛

فعالیت 14000 مازندرانی در قالب ۸۵۰ کانون محلی و تخصصی خادمیاری

۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۸:۱۸
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران گفت: 14000مازندرانی در قالب ۸۵۰ کانون محلی و تخصصی خادمیاری در راستای گسترش فرهنگ رضوی و محرومیت زدایی در این استان فعالیت خواهند کرد.
به گزارش آستان نیوز، محمد اسماعیل امامزاده در نشست رابطان نمایندگی آستان قدس رضوی شهرهای مازندران که روز گذشته در سالن جلسات نیروگاه برق شهید سلیمی شهرستان نکا برگزار شد اظهار داشت: این نشست به عنوان آخرین نشست رابطان نمایندگی آستان قدس مازندران در سال ۹۷ و با هدف ارزیابی برنامه‌های سال جاری و نیز تدوین و تصویب برنامه‌های سال ۹۸ می باشد.
وی افزود: تاکنون 14000 نفر در سایت خادمیاری رضوی ثبت نام نمودند که از این تعداد بیش از 10000 نفر از خامیاران دوره‌های مختلف آموزشی خادمیاری را سپری کردند و بیش از7000 نفر فعالیت شفیت خدمت شان در حرم رضوی تائید شده است.
امامزاده در بخش دیگری از سخنانش به خدمات انجام شده از سوی آستان قدس رضوی در راستای محرومیت زدایی در استان مازندران اشاره کرد و گفت: به همت دفاتر نمایندگی سراسر استان 29000 نفر کمک‌های اهدایی اعم از سبد کالا، نقدی، درمانی، جهیزیه، تعمیر و ساخت مسکن محرومین را دریافت نمودند.
وی خاطرنشان کرد: طرح خادمیاری فرصتی مناسب برای همه دلدادگان به علی بن موسی الرضا(ع) است تا آنانی که دغدغه محرومیت زدایی دارند بتوانند به مردم مناطق محروم خدمت نمایند و ان‌شاءالله در سال ۹۸ تعداد ۸۵۰ کانون محلی و تخصصی در مازندران فعالیت خود را آغاز می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه ایجاد شبکه سازی خادمیاری در سال ۹۷ پایان یافته است؛ بیان کرد: سال آینده ان شاءالله سال عمل و انجام عملیات خدمت رسانی به محرومین و نیازمندان خواهد بود.
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید