سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی درکهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

 اعزام 55 زوج جوان کهگیلویه وبویراحمدی به مشهد مقدس

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۰:۱۳
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کهگیلویه و بویراحمد از اعزام 55 زوج جوان محروم این استان به مشهدالرضا(ع) خبر داد.
ستار هدایتخواه در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، ابراز کرد: برای نخستین بار و با تلاش خادمیاران دفتر آستان قدس رضوی در کهگیلویه وبویراحمد 55 زوج جوان به مشهد مقدس اعزام شدند.
وی ابراز کرد: حضور در مراسم جشن ازدواج مزدوجین در حرم مطهر امام رضا(ع)، بهره‌مندی از غذای متبرک در میهمانسرای حضرت، بازدید از موزه‌های آستان قدس، شرکت در کلاس‌های مشاوره از جمله برنامه‌هایی است که ویژه این زوجین در بارگاه منور رضوی برگزار خواهد شد.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون 350 زوج جوان کهگیلویه و بویراحمدی در طرح «ازدواج آسان» آستان قدس رضوی ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: این زوجین برای دریافت کمک هزینه خرید جهیزیه به بانک رسالت معرفی شدند.
وی افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده 110 نفر (55 زوج) از افراد شرکت کننده در این طرح به مشهد و زیارت حضرت رضا(ع) مشرف شدند، قرار است تا پایان سال ۳۰۰ نفر دیگر نیز به مشهد مقدس اعزام شوند.
هدایتخواه با بیان اینکه جوانان با الگو و بهره‌گیری از سیره رضوی می‌توانند زندگی غنی و پرمعنا بسازند، خاطرنشان کرد: در این سفر زیارتی زوج‌های جوان با مهارت‌های زندگی برگرفته از سنت و سیره اهل‌بیت(ع) به ویژه سیره زندگی حضرت رضا(ع) در قالب یک دوره سه روزه آشنا خواهند شد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود