به همت جوانان خادمیار رضوی استان بوشهر،

همایش «جوان و گام دوم انقلاب» در بوشهر برگزار شد

۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۲۱:۲۱
همایش «جوان و گام دوم انقلاب» به ابتکار خادمیاران جوان و باحضور پرشور مردم در مصلی امام خمینی(ره) بوشهر برگزار شد.
به گزارش آستان نیوز، همایش «جوان و گام دوم انقلاب» همزمان با سالروز میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان باحضور جوانان بوشهری و با سخنرانی آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر روز سه شنبه در مصلی بوشهر به همت جوانان خادمیار رضوی دفتر نمایندگی آستان قدس در استان برگزار شد.
آیت الله غلامعلی صفایی‌بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در این همایش با بیان اینکه انقلاب اسلامی، انقلاب مردمی بود اظهار داشت: انقلاب مردم ایران برای رسیدن به استقلال، آزادی، پیشرفت و تمدن بود.
وی با اشاره به اینکه در جهان انقلاب‌های فراوانی صورت گرفته، گفت: بسیاری از انقلاب‌ها بعد از مدتی از بین رفتند؛ زیرا اندیشه‌های بلند با تمدن آفرینی برای مردم به ویژه برای جوانان نداشتند.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، انقلاب اسلامی را دارای یک ویژگی ممتاز با محوریت جوان محوری و پیشرفت دانست و خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران با مشارکت جوانان ایجاد شد.
صفایی‌بوشهری با بیان اینکه هشت سال جنگ تحمیلی با دفاع جانانه به ویژه جوانان صورت گرفت، افزود: انقلاب اسلامی ایران برخواسته از دین، تقاضا‌های مردمی و هدایت و رهبری‌های امام خمینی(ره) و هم اکنون نیز تحت رهبری حضرت آیت الله خامنه ای تداوم دارد.
وی با اشاره به اینکه دشمنان در طی این 40 سال تهاجماتی در عرصه جنگ سخت و نرم در زمینه‌های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی بر ما تحمیل کردند، گفت: این جوانان بودند که در این 40 سال دفاع کردند و حماسه آفریدند.
امام جمعه بوشهر تصریح کرد: مردم ایران با تحمل فشارهای مختلف در عرصه‌های گوناگون در مقابل تهاجمات، مبارزات سرافراز و ماندگار شدند.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، نقش جوانان را در گام دوم پیشرفت انقلاب فوق العاده عنوان کرد و ابراز داشت: در بیانیه گام دوم انقلاب بر توجه به امور جوانان و ظرفیت آنان در عرصه مدیریتی، تصمیم‌گیری، تصمیم‌سازی و عرصه‌های ورزشی، هنری، تفریحی تأکید فراوانی کرده‌اند.
صفایی‌بوشهری با اشاره به اینکه جوانان باید در راه تحصیل، تهذیب با حفظ شئونات اسلامی تفریح و ورزش داشته باشند تا بتوانند نقش آفرینی کنند گفت: مدیران در اجرایی شدن این بیانیه تلاش و توجه ویژه‌ای به جوانان داشته باشند.
وی با بیان اینکه جوانان باید معماری شخصیتی از خود بسازند که در فضای ملی و بین‌المللی بدرخشند گفت: در گام دوم انقلاب، جوانان باید از ظرفیت‌های انقلاب استفاده کنند.
امام جمعه بوشهر در پایان با تأکید بر اینکه مدیران قدر جوانان را بدانند و به جوانان اهمیت دهند و در مسیر رشد مورد حمایت قرار دهند متذکر شد: آینده این نظام به دست جوانان است.
شایان ذکر است در این مراسم از جوانان برتر استان بوشهر در عرصه کارآفرینی و فرهنگ انقلابی تجلیل و گروه سرود خادمیاران رضوی نیز به اجرای برنامه پرداختند که با تشویق حضار روبرو شدند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید