مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در یزد:

طرح «باب الرضا(ع)» برای بدرقه زائران رضوی در یزد اجرا می‌شود

۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۱
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در یزد گفت: طرح «باب الرضا(ع)» برای بدرقه زائران یزدی به مشهدالرضا(ع) اجرا می‌شود.
به گزارش آستان نیوز، محمد حسین رحیمی نسب گفت: نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد برنامه‌های متنوع و ویژه‌ای را از میلاد حضرت معصومه(س) تا میلاد امام رضا(ع) تدارک دیده است که می توان به طرح «باب الرضا(ع)» اشاره کرد.
وی اظهار کرد: در این طرح خادمیاران رضوی یک روز در میان با حضور در راه‌آهن، مسافرانی که قصد سفر به مشهدالرضا(ع) را دارند، بدرقه می‌کنند. برنامه‌های فرهنگی، پخش نماهنگ با موضوع امام رضا(ع) اجرای گروه‌های سرود نوجوانان «عاشقان ولایت» و «رهپویان حرم» از دیگر برنامه‌های است که در ویژه برنامه «باب الرضا(ع)» اجرا می شود.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در یزد ادامه داد: پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان دهه کرامت برای بیش از 2 هزار و 700 زائر حرم مطهر رضوی که به وسیله قطار به مشهد مقدس مشرف می‌شوند، برنامه اجرا کنیم.
وی با اشاره به اینکه در روز میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) جشن روز دختر با عنوان «دختران رضوی» با حضور یک هزار و 500 نفر در شهرستان مهریز برگزار شد، تصریح کرد: سخنرانی، شعرخوانی، تجلیل از دختران نخبه، تجلیل از خانواده شهدا و ... از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این مراسم بود.
رحیمی‌نسب گفت: در ایام دهه کرامت 160 زائر از بیماران جسمی و حرکتی و سرپرست خانوار در قالب 4 کاروان زیارتی به پابوسی حضرت شمس الشموس(ع) مشرف می‌شوند.
وی تصریح کرد: همچنین همایش بزرگ خانواده رضوی با حضور کارکنان آستان قدس رضوی در کتابخانه وزیری، دفتر موقوفات، خادمیاران، شورای ستادی و .... در استان برگزار خواهد شد.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد اهدای خون توسط خادمیاران رضوی، برگزاری همایش اصحاب رسانه و قلم، بازدید از باشگاه خبرنگاران جوان، دیدار با کودکان بیمار و سرطانی، بازدید از خانه سالمندان و ... را از دیگر برنامه‌هایی برشمرد که در دهه کرامت در استان یزد برگزار می‌شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود