سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان چهارمحال و بختیاری خبر داد؛

برگزاری 150 مراسم عزاداری ویژه دهه آخر صفر در استان چهارمحال و بختیاری

۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۶:۰۱
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان چهارمحال و بختیاری گفت: به همت این دفتر نمایندگی در ایام دهه پایانی ماه صفر 150 برنامه فرهنگی و عزاداری برگزار می‌شود.
بهروز مردانی‌نژاد سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز از برگزاری 150 برنامه فرهنگی و عزاداری در این استان خبر داد و ابراز کرد: به مناسبت ایام شهادت حضرت ثامن الحجج امام علی بن موسی الرضا(ع) 700 سبد غذایی با مشارکت خیران بین خانواده‌های نیازمند این استان توزیع می‌شود.
وی عیادت از بیماران محروم و سرکشی از ایتام و سادات نیازمند را از دیگر برنامه‌های این دفتر نمایندگی برای ایام دهه پایانی ماه صفر معرفی و عنوان کرد: به همت خادمیاران رضوی 245 کارت هدیه تهیه شده است که به 134 نفر از ایتام سادات و 111 بیمار نیازمند و بستری در منزل اهدا خواهد شد.
مردانی‌نژاد تصریح کرد: همچنین در این ایام 10 گروه جهادی عمرانی با حضور در مناطق محروم شهرستان اردل و دهستان‌های شلیل، بارز و شوارز، دردگان و موگویی به ارائه خدمات عمرانی و بازسازی منازل محرومان می‌پردازند.
وی با بیان اینکه 10 ایستگاه صلواتی در استان برپا شده است، خاطرنشان کرد: خادمیاران رضوی در این ایستگاه‌ها با چای و شربت از عزاداران و هیئت‌های عزاداری دهه آخر صفر پذیرایی می‌کنند.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان چهارمحال و بختیاری ابراز کرد: همچنین در این ایام 134 زائر محروم و نیازمند در قالب 3 کاروان زیارتی به مشهد الرضا(ع) مشرف می‌شوند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید