سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان آذربایجان شرقی خبر داد؛

توزیع 4000 سبد غذایی بین محرومان آذربایجان شرقی همزمان با ایام دهه پایانی ماه صفر

۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۹:۴۱
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان آذربایجان شرقی گفت: در دهه پایانی ماه صفر 4 هزار سبد غذایی بین محرومین و نیازمندان این استان توزیع می‌شود.
محمد یوسف شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز به توزیع بسته‌های غذایی بین محرومین و نیازمندان توسط دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان آذربایجان شرقی اشاره و خاطرنشان کرد: در دهه پایانی ماه صفر و ایام شهادت امام علی بن موسی الرضا(ع) 4 هزار سبد غذایی با مشارکت خیرین و نیکوکاران جمع‌آوری و بین خانواده‌های محروم و نیازمند استان توزیع می‌شود.
وی با اشاره به اینکه ارزش هر سبد غذایی یک میلیون و 700 هزار ریال برآورد شده و شامل اقلام ضروری و مورد نیاز همچون برنج، روغن، حبوبات و ... است، خاطرنشان کرد: امیدوارم با هدیه این اقلام به خانواده‌های نیازمند بتوانیم گامی کوچک در کمک به آن‌ها برداریم.
شاکری در ادامه به سایر برنامه‌های دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در دهه پایانی ماه صفر اشاره کرد و افزود: در شب شهادت امام علی بن موسی الرضا(ع)، شب شعر رضوی با حضور شاعران برتر استانی در تالار سازمان تبلیغات اسلامی شهر تبریز برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: همچنین ویژه برنامه «بغض بوم» با مشارکت حوزه هنری آذربایجان شرقی یک‌شنبه 13 آبان ماه در مسجد کبود تبریزی برگزار شد. در این ویژه برنامه 170 خوشنویس و نقاش برتر استانی به خلق آثار هنری با محوریت امام رضا(ع) پرداختند.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه به مناسبت شهادت امام رضا(ع) بیش از 80 درصد از هیئت‌های مذهبی و عزاداری استان به مشهد مقدس مشرف می‌شوند، عنوان کرد: در شب شهادت امام علی بن موسی الرضا(ع) تجمع هیئت‌های آذربایجانی با حضور عزاداران شهرستان‌‌های استان آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل و زنجان در حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد.
شاکری تصریح کرد: همچنین مراسم‌های عزاداری شهادت حضرت ثامن الحجج(ع)، پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و امام حسن مجتبی(ع) به مدت 3 شب در مصلای بزرگ تبریز برگزار خواهد شد. در این مراسم‌ها 5 هزار عزادار اطعام رضوی خواهند شد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود